Поліцейський, який скоїв смертельну ДТП, з’явився до прокуратури з адвокатом

Поліцейський, який скоїв смертельну ДТП, з’явився до прокуратури з адвокатом

Поліцейський, якого розшукували понад добу за скоєння смертельної ДТП, до поліції не з’являвся.

 

  • На роботі його також немає, тому, скоріше за все, чоловік отримає ще й дисциплінарні стягнення, - повідомив начальник відділу комунікації головного управління нацполіції в області Сергій Крета. – Натомість розслідуванням справи щодо ДТП займається прокуратура області.

За непідтвердженою інформацією, яку нам надало джерело, наближене до правоохоронних органів, - за кермом був саме сержант поліції. Гальмівний шлях – понад 200 м. Відповідно, швидкість авто в момент скоєння аварії була не менше 160 км на год.  

Нагадаємо, у ДТП з вини поліцейського загинув 29-річний чоловік, ще троє – у лікарні. Працівник Чортківського відділення поліції, який був за кермом, з місця події утік.  
Близько опівдня 10 травня – майже через півтори доби після ДТП, поліцейський з’явився до прокуратури з адвокатом.

  • ПрокуратураТернопільської області розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 КК України, - за фактом ДТП, скоєного напередодні на Чортківщині, - повідомили у прес-службі прокуратури області. – Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого.

Встановлено, що близько 1 години ночі 9 травня 2017 р. водій автомобіля BMW-530», рухаючись автодорогою Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече, неподалік с.Ягільниця Чортківського району, - не обрав безпечної швидкості, не впорався із керуванням, з’їхав у кювет та допустив перекидання автомобіля.

  • За попередніми даними, за кермом авто перебував поліцейський Чортківського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області, - повідомили у прес-службі прокуратури області. - На час аварії у автівці було четверо пасажирів, один з яких від отриманих травм загинув. Трьох інших з тілесними ушкодженнями доправили до Чортківської центральної районної комунальної лікарні. Водій автомобіля BMW залишив  місце пригоди.

Сьогодні, 10 травня 2017 року, він з‘явився до слідчого прокуратури області разом із адвокатом аби дати покази. Транспортний засіб поміщений на арештмайданчик  Чортківського відділу поліції. Розслідування триває.

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:02 На Чортківщині вночі горіла будівля 14:03 На території Тернопільщини ввели тепловий режим: є обмеження для транспорту 13:01 Дзвінок від «служби безпеки банку» коштував двом жителькам Тернопільщини 129 тисяч гривень 12:06 За «вирішення питання» з ТЦК взяв понад чверть мільйона — суд стягнув майже стільки ж Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 11:00 Софія та Артем знову в ТОПі: Мін'юст назвав найпопулярніші імена новонароджених 10:04 До програми «Доступні ліки» додали ще 260 препаратів 09:30 Третій день в Тернополі триває акція на підтримку Федорова play_circle_filled photo_camera 09:00 Обірвалось життя підполковника ЗСУ, колишнього начальника Чортківського ТЦК Сергія Ємельянова 21:00 Сплави Дністром і терапія природою: на Тернопільщині запускають ретрит для молоді photo_camera 20:25 143 об'єкти нерухомості брата директора ДБР: медіа оприлюднили розслідування, яке суд заборонив 20:00 Відпустка на велосипеді заради України: норвезький депутат завітав до Тернополя 19:10 У Тернополі продовжують пікетувати на підтримку Михайла Федорова photo_camera 18:05 Біля Свято-Троїцького духовного центру ремонтують тротуар 17:20 У застосунку «Армія+» з'явився офіційний військово-обліковий документ 16:45 Рідні загиблих військових отримали відзнаки «Почесний громадянин міста Тернополя» 16:07 «Це і є демократія»: британські волонтери підтримали учасників мітингу в Тернополі play_circle_filled 15:37 Рятувальники винесли жінку з палаючої квартири в Збаражі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up