Померла 19-річна Анастасія. Дівчина днями потрапила в аварію поблизу аеропорту

Померла 19-річна Анастасія. Дівчина днями потрапила в аварію поблизу аеропорту
  • У лікарні ще перебувають двоє травмованих дівчат. Ще один пасажир лікує травми ноги амбулаторно.
  • За попередніми даними, водій був тверезим.
  • Слідчі просять відгукнутись свідків та очевидців аварії.

19-річна Анастасія, яка потрапила в ДТП поблизу аеропорту, померла у лікарні 14 червня.

Травмована дівчина була пасажиркою іномарки та прожила після аварії дві доби.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Renault у Тернополі на Automoto.ua.

Нагадаємо, неподалік аеропорту Renault врізалось в дерево. Аварія з потерпілими трапилась в передмісті Тернополя 11 червня, близько 21.30. 
https://te.20minut.ua/DTP/nepodalik-aeroportu-renault-vrizalos-v-derevo-troe-travmovanih-onovlen-10615716.html

  • Загалом в цій ДТП травмовано четверо пасажирів іномарки, - повідомив старший слідчий тернопільського районного відділення поліції Максим Богуцький. – З них один хлопець, 1999 р.н. і троє дівчат – 1998 р.н.

За життя Насті понад дві доби боролись медики. При поступленні у дівчини діагностували політравму, закриту черепно-мозкову травму, закритий перелом стегнової кістки. Проте 14 червня дівчини не стало.

Як стало нам відомо, Настя навчалась в одному з львівських вузів. Спеціалізувалась на іноземних мовах. На вихідні приїхала додому, у Тернопіль. В той вечір компанія молодих людей їздила відпочивати та фотографуватись у передмістя Тернополя, поблизу Смиківців. Коли повертались додому, водій іномарки не впорався з керуванням – авто врізалось в дерево.

  • За попередніми даними, водій був тверезим, - повідомив Максим Богуцький. – У нього відібрані взірці для експертизи. Водію 18 років. В аварії він не постраждав.

Аби з’ясувати причини ДТП, призначили ряд експертиз, каже слідчий.

Тим часом у лікарні ще залишаються двоє травмованих дівчат і вже дають свідчення. Травмований хлопець лікується амбулаторно. У нього порвані зв’язки на нозі.

  • Одна з травмованих дівчат перебуває в обласній лікарні, - каже слідчий. – У неї  політравма, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забій грудної клітки і живота, а також поламана нога в кількох місцях. Її стан медики оцінюють, як важкий. Проте запевняють: загрози життю дівчини немає. Ще в однієї з потерпілих переломи ребер.

На місці події висували припущення, ніби водій вантажівки підрізав іномарку, після чого ту занесло. Чи була справді вантажівка, слідчі не знають. Проте не відкидають такої версії. За іншою версією, водій «Рено» просто перевищив швидкість.

Аби з’ясувати всі обставини ДТП, слідчі просять відгукнутись свідків та очевидців ДТП. Телефонуйте: 096 14 33 571 або 102.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:37 Росія завдала ракетного удару по Київщині: кількість загиблих і постраждалих зросла (оновлене) 14:05 Ракетний удар знищив 410 тисяч шкільних підручників: діти можуть залишитися без книг до 1 вересня 13:29 «У чому річ — один Господь знає»: Лемішку не обрали директором філармонії 13:00 В Україні продовжили мобілізацію і воєнний стан ще на 90 днів Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 12:32 Через борг у 243 тисячі гривень прокуратура вимагає повернути громаді понад 91 га водного фонду 12:00 «Все наше життя перетворилося на попіл»: родина з Почаєва втратила майже все у нічній пожежі 11:20 20-річній тернополянці загрожує до восьми років в'язниці за крадіжку парфумів 10:45 15-річний мотоцикліст потрапив у аварію на Тернопільщині та отримав травми 10:15 Священник-блогер Олексій Філюк потрапив в шахрайську пастку. Приходять десятки посилок, яких не замовляв play_circle_filled 09:34 Росія вдарила по Ізюму КАБами, зруйноване відділення «Нової пошти» 09:00 Підтвердили загибель Героя з Тернополя Едуарда Антипенка, якого понад три роки вважали зниклим 08:00 У приватному пансіонаті на Тернопільщині виявили численні порушення прав людини 22:00 Перевірка здоров'я для 40+: Тернопільщина — серед лідерів в безоплатних медоглядах play_circle_filled 21:00 Чортків і Сатанів готують сюрприз для туристів: вже скоро презентують спільний квиток 20:03 «Люкс-клас» на маршруті: після скарги журналістам перевізник каже, що замінив обшивку сидінь 19:14 Люди продовжують виходи на мітинги у підтримку Федорова в Тернополі photo_camera 18:02 В Україні можуть змінити платіжки за комуналку 17:20 Тернополянин Данило Збараський виборов бронзу на чемпіонаті України з плавання 16:50 Грозами завершиться робочий тиждень на Тернопільщині: штормове попередження
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up