Порушник-рекордсмен: 22-річний тернополянин отримав 24 адмінпротоколи

Порушник-рекордсмен: 22-річний тернополянин отримав 24 адмінпротоколи

На вулиці Танцорова патрульні помітили Volkswagen Transporter, який порушив правила дорожнього руху, 9 січня. Та, коли патрульні підійшли, водій зачинився в автомобілі, відмовився пред’являти документи та не реагував на законні вимоги інспекторів.

 

Згодом виявилось, що юнака неодноразово притягали до адміністративної відповідальності . Від початку травня 2016 року на нього склали аж(!) 24 адміністративних матеріали.

Зокрема, три протоколи за статтею 185 (злісна непокора) та 2 – за статтею 173 (дрібне хуліганство) КУпАП. Також винесли чотири постанови за статтею 126 (керування автомобілем без відповідних документів) та 13 – за статтею 122 ( порушення ПДР) КУпАП.

Автомобіль евакуювали на арештмайданчик, повідомляє Патрульна поліція Тернополя.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Anonymous
    у таких випадках права надовічно заберати треба без права на перездачу
  • Ткаченко Наталя
    Чому не забрали права у нього
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:06 14 га земель водного фонду на Зборівщині повернули державі 11:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 5 лютого (оновлене) 11:17 На Бережанщині унаслідок пожежі постраждала літня жінка 10:40 Жителя Тернопільського району підозрюють в нанесенні тяжкого тілесного ушкодження знайомому Від читача 17:15 Обери свій шлях: чому Державний університет Житомирська політехніка – ідеальний вибір 10:15 На Микулинецькій ДТП, утворився затор в обидва боки (оновлене) 10:00 На тернополянку, яка продавала стіл, шахраї оформили кредитів на 186 тисяч гривень 09:40 Стартував прийом заявок на оновлену «Власну справу» та «Гранти для ветеранів» у 2026 році 09:00 Війна забрала життя Героїв Володимира Сорокаліта та Ігора Ковбаса 08:00 НМТ—2026: коли реєструватись, дати тестування та коли будуть результати 22:00 Як виявити рак на ранніх стадіях: поради від МОЗ, які потрібно прочитати усім 21:00 Дебати у справі про хабар Марченко: прокурор просить засудити, адвокат — виправдати 20:01 Зробили дах та вже вставили вікна: як просувається реставрація монастиря біля Катедри photo_camera 19:02 Військового, який перебував у розшуку, зупинили в Тернополі з речовиною, схожою на наркотичну 18:05 Перероблену зброю знайшли в чоловіків у Тернополі та Почаєві 17:20 Майже шість тисяч порушень за місяць: яким був січень на дорогах Тернопільщини 16:52 Крадений бус замаскували написом «На щиті»: у Тернополі викрили двох дніпрян 15:57 Три роки в'язниці отримав держвиконавець за зміни даних на мільйон гривень 15:20 В Україні можуть дозволити реєстрацію шлюбів із 14 років 14:45 Держреєстратор відповідатиме за переєстрування 697 земельних ділянок
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up