Посадовець, який нетверезим скоїв резонансну аварію на Злуки, відбудеться адмінпокаранням

Посадовець, який нетверезим скоїв резонансну аварію на Злуки, відбудеться адмінпокаранням
Лише за керування автомобілем у нетверезому стані відповідатиме перед законом посадовець Ігор Луцик, який скоїв аварію 13 жовтня на проспекті Злуки. Нагадаємо, це була резонансна аварія. Цей чоловік тоді був нетверезим за кермом, відтак люди, які зібралися на місці аварії, хотіли вчинити над ним самосуд.

У аварії  постраждав тернополянин. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та забоєм грудної клітки він потрапив до обласної університетської лікарні.

- Кримінальну справу за фактом цієї аварії закрили, адже судово-медична експертиза кваліфікувала у потерпілого легкі тілесні ушкодження, - повідомив начальник сектору комунікації Головного управління національної поліції в Тернопільській області Сергій Крета. – Матеріали про те, що водій був за кермом у нетверезому стані, направили в ДАІ для адмінпокарання. Відтак суд має визначити розмір штрафу для цього водія та вирішити, чи позбавляти його водійського посвідчення. 

Про те, який штраф заплатив пан Луцик і чи залишили йому права на керування автомобілем, наразі невідомо. 13 листопада в ДАІ нам повідомили, що наразі матеріали про адмінпокарання до них ще не надійшли. 

Нагадаємо, аварія сталася 13 жовтня близько 21.00 на проспекті Злуки. На пішохідному переході зіткнулось Renault Trafic і ВАЗ-2106. За попередньою версією, водій Renault Trafic виїхав на зустрічну смугу і лоб в лоб зіткнувся з авто ВАЗ. Водій Renault Trafic – на той час високопосадовець ОДА - в.о. начальника тернопільського Держгеокадастру Ігор Луцик. Це підтвердив одразу на місці аварії начальник обласної міліції Олександр Богомол. Причому пан Луцик тоді стверджував, що за кермом сидів не він. Від чоловіка було чути алкоголем, відтак люди, які зібралися на місці аварії, хотіли вчинити над ним самосуд. Правоохоронці забрали Ігоря Луцика до лікарні для освідчення та перевірки вмісту алкоголю у крові. Проте від проходження судмедекспертизи він відмовився, повідомляли тоді в міліції. Також зауважили, що є очевидці, які бачили що цей водій був нетверезим. Врешті машину забрали на арештмайданчик, а Ігоря Луцика відпустили та розпочали розслідування усіх обставин аварії.

Правоохоронці тоді порушили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України – «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження». Проте вже тоді в міліції додали, що справу можуть перекваліфікувати, все залежить від ступеня важкості травм потерпілого. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (8)
  • Анонім
    Що міліція що поліція один  рин людям голови задурюють
  • Анонім
    А може краще лінч ?    Повідбивати йому печінку і нирки  ,коли все заспокоється і всім буде нормально ,на жаль тільки так треба зараз робити
    Anonymous reply Анонім
    так це вірно, але простим людям влетить,,.
  • Anonymous
    цього варто було очікувати, і ніякі реформи не допоможуть
  • Анонім
    От бачите, де справжні підараси. А ви антидискримінаційні закони обговорюєте. Перефразую: "Не так страшні геї з Європи, як підараси з облдержадміністрації. І міської ради"
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 25-26 липня 21:00 На вулиці в Чорткові виявили мертву лисицю 20:00 Усе почалося в дідусевому гаражі: військовий відкрив СТО у Тернополі, де ремонтують авто побратимів (Партнерський проєкт) 19:06 Силове затримання на Чайковського: редакція «20 хвилин» звернулася до Омбудсмена через дії ТЦК Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:55 Біля Центрального ринку швидка допомога забирає людину 18:45 Обов’язки директора філармонії виконуватиме її художній керівник — Андрій Аркуша 18:00 Вкрали двері зі спортмайданчика на Купчинського 17:30 Долар пішов униз: курс НБУ на 27 липня 17:00 Жителька Тернополя заявила про зникнення сестри з Івачева Долішнього 16:17 В аварії на Чортківщині постраждав 77-річний водій 15:48 На Микулинецькій зіткнулися Hyundai та Opel 15:33 На Лесі Українки встановили новий дитячий майданчик 14:37 Росія завдала ракетного удару по Київщині: кількість загиблих і постраждалих зросла (оновлене) 14:05 Ракетний удар знищив 410 тисяч шкільних підручників: діти можуть залишитися без книг до 1 вересня 13:29 «У чому річ — один Господь знає»: Лемішку не обрали директором філармонії 13:00 В Україні продовжили мобілізацію і воєнний стан ще на 90 днів 12:32 Через борг у 243 тисячі гривень прокуратура вимагає повернути громаді понад 91 га водного фонду 12:00 «Все наше життя перетворилося на попіл»: родина з Почаєва втратила майже все у нічній пожежі 11:20 20-річній тернополянці загрожує до восьми років в'язниці за крадіжку парфумів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up