П’яні водії вбили двох людей і ще 28 покалічили

П’яні водії вбили двох людей і ще 28 покалічили
Водій іномарки,в крові якого було 1,18 проміле алкоголю, вилетів на кільце.
  • Водіїв, які напідпитку скоїли ДТП і далі сіли за кермо, контролюватимуть патрульні і прокуратура.
  • 186 ДТП трапились за участі водіїв, які перебували в нетверезому стані. В цих аваріях загинули двоє людей, ще 28 травмовані.

Близько трьох тисяч протоколів склали від початку року на водіїв, які сіли за кермо напідпитку чи під дією наркотиків. Про це повідомив начальник управління патрульної поліції в області Богдан Шевчук.

  • 186 ДТП трапились за участі водіїв, які перебували в нетверезому стані, - каже начальник управління патрульної поліції в області Богдан Шевчук. – В цих аваріях загинули двоє людей, ще 28 травмовані.

Нещодавно силовики збирались на нараду, на якій вирішували, що робити з водіями, покараними судом за п’яні ДТП, позбавлені водійських прав, проте знову сідають за кермо. Таких будуть «відслідковувати».

  • Поліцейські складатимуть адміністративні матеріали за ст.  126 Кодексу про адмінправопорушення, - каже Богдан Шевчук. -  Ці повідомлення направлятимемо до прокуратури. А ті вже притягатимуть несвідомих водіїв до кримінальної відповідальності за невиконання рішення судів.

Юридична довідка

Кодекс про адмінправопорушення

Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки

Керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред’явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб, а також поліса (договору) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (страхового сертифіката «Зелена картка»), —

тягне за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом, або передача керування транспортним засобом особі, яка не має права керування таким транспортним засобом, —

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами, —

тягне за собою накладення штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Янгол заслуговує пошани: рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію 20:03 У Кременці пасажирка випала з маршрутки й отримала тяжкий перелом: судили водія 19:00 Коли викликати аварійну водоканалу, а при якому пошкодженні дзвонити в ЖЕК чи ОСББ 18:00 У Гусятині відкрили простір реабілітації Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 17:00 100 років виповнилося Теклі Коцур із Великого Ходачкова 16:18 Спортсмен з Тернополя завоював для України перше «золото» Паралімпіади-2026 16:00 У Тернополі відкрили простір спецпідрозділу ГУР «Артан» 15:06 У міській лікарні №2 в Тернополі оновлять приміщення та під’їзд до поліклініки 14:05 «Шукаю не лише свого Романа, а всіх лютівців»: історія поліцейської, яка об'єднує сім'ї зниклих бійців photo_camera 13:02 Перекинулися в кювет: в ДТП потрапили комунальники з Тернополя. Один з них — на лаві підсудних 12:01 У Кременці горіла квартира, а на Теребовлянщині — приватний будинок 11:15 Жінка купувала паливні талони за «старими цінами» і втратила гроші 10:35 Як приготувати пісні пиріжки: два прості рецепти 09:30 Внаслідок російського ракетного удару зруйновано 5-поверхівку у Харкові: серед загиблих є діти play_circle_filled photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Сергія Мосензова та Олега Стасишина 22:01 Від 25 000 і більше на місяць: скільки тернополянам потрібно для комфортного життя (ОПИТУВАННЯ) play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up