Штрафи для «євробляхарів» відтермінували на 90 днів

Штрафи для «євробляхарів» відтермінували на 90 днів
  • 22 травня набув чинності закон про відтермінування штрафів для "євробляхарів" на 90 днів.
  • Штрафуватимуть за порушення митного режиму, в якому перебувають авто на іноземній реєстрації, з 24 серпня.
     

Сьогодні, 22 травня, набув чинності закон про відтермінування на 90 днів штрафів за перевищення терміну перебування в Україні транспортних засобів з іноземною реєстрацією, повідомляє УНІАН. 

Таким чином, штрафи за порушення митного режиму, в якому перебувають авто на іноземній реєстрації, накладатимуться з 24 серпня.

16 травня Верховна Рада ухвалила закон, яким відтермінувала впровадження штрафів за перевищення терміну перебування в Україні транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

8 листопада 2018 року Верховна Рада ухвалила закон (№8488), метою якого є посилення контролю за переміщенням і перебуванням в Україні транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Згідно з документом, особа яка ввезла в Україну автомобіль в режимі транзиту або в режимі тимчасового ввезення, не зможе передати його у володіння, користування або розпорядження іншим особам. Також буде заборонено використання такої машини у підприємницькій діяльності або для отримання доходу.

За порушення встановлених правил передбачено штраф у розмірі 34 тис. грн. Перша фіксація зазначених порушень працівниками Нацполіціі передбачає стягнення з порушника 8,5 тис. грн, повторна фіксація - 17 тис. грн, позбавлення права керування на рік і вилучення авто. Також, збільшуються штрафні санкції за порушення термінів переміщення транспортних засобів особистого користування в митному режимі і режимі транзиту.

Нагадаємо, за перевищення терміну від 10 до 20 діб встановлюється штраф у розмірі 8 500 гривень, від 20 до 30 діб - 85 000 гривен, більш ніж на 30 діб (а також за втрату або розкомплектування транспортного засобу) - 170 000 гривень або його конфіскація за рішенням суду.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Школяр із Бучача здобув четверте місце на міжнародному шаховому турнірі у Берліні photo_camera 21:46 У Тернополі просто неба проводять вечір українського кіно photo_camera 21:00 Жителі Тернопільщини вітають Україну з Днем Незалежності: підбірка з соцмереж photo_camera 20:04 «Мама не дочекалася сина 13 днів». З полону повернувся Сергій Єднак Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 19:00 Як Тернопіль пов'язаний з історією незалежності України: ексклюзивно з екскурсії містом play_circle_filled photo_camera 18:00 Шахраї ошукали трьох жителів Тернопільщини на понад 155 тисяч гривень 17:20 Батькам, в яких народжується маля, пропонують відстрочку на рік: у Раді зареєстрували законопроєкт 16:50 Президент відзначив шістьох уродженців Тернопільщини державними нагородами та званнями 16:10 У День Незалежності воїни тернопільської бригади встановили український прапор на території рф play_circle_filled 15:30 Юні ампфутболісти з Тернополя зустрілися з Андрієм Шевченком 15:10 Повітряний щит для Сходу: долучайтеся до збору «Східний Бар’єр» (соціальна реклама) 14:50 Додому з ворожого полону повернули десять українських військових. Їх усіх вважали зниклими безвісти photo_camera 14:30 Вдруге оголосили тендер на відновлення і утеплення постраждалого від ракетної атаки будинку на 15 Квітня 14:00 У Тернополі зʼявився сквер на честь працівників енергетики play_circle_filled photo_camera 13:45 У Тернополі відзначили День Незалежності України photo_camera 13:12 Отруєння родини на Тернопільщині: що дізналися про події, загиблу та інших потерпілих 13:00 На 15 Квітня зіткнулися чотири автівки — є потерпілі 12:30 Пожежа в житловому будинку на Тернопільщині забрала життя 53-річного чоловіка 11:52 На 15 Квітня чоловік прочищав труби з кислотою і пошкодив каналізацію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up