Штрафи за паркування на місцях для інвалідів зростуть

Штрафи за паркування на місцях для інвалідів зростуть

З 26 жовтня вступить у дію закон щодо збільшення відповідальності за порушення правил зупинки та стоянки транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

За порушення правил зупинки чи стоянки транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю ( крім випадків вимушеної стоянки), а так само створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у зупинці чи стоянці керованих ними транспортних засобів тягнуть за собою накладення штрафу від ста двадцяти до ста п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів. А саме – від 1020 до 1700 гривень.

Такий самий штраф очікує на тих водіїв, які незаконно встановлюють на транспортному засобі розпізнавальний знак «Водій з інвалідністю».

Корисне посилання

Найбільша база пропозицій продати чи купити MINI в Україні. Аutomoto.ua - пошуковик на 100 автосайтах.

Управління патрульної поліції Тернополя звертається до громадян: будьте взаємоввічливими до водіїв з особливими потребами!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:40 Зеленський відзначив стипендіями двох діячів культури і мистецтва з Тернополя 12:06 Пропозиції до «Алеї Зірок» можна подати через е-Тернопіль 11:40 У пожежі на Текстильній постраждав працівник підприємства 10:45 Житель Тернополя хотів орендувати квартиру, натомість втратив понад 8 тисяч гривень Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 10:12 Відбувається заміна представника Омбудсмана в Тернопільській області, — Карпенко 10:01 АН «ВІСОН» у Тернополі: коли нерухомість починається з довіри (новини компаній) 09:45 У Тернополі на фасаді правового ліцею №2 встановлять меморіальну таблицю Герою Андрію Буді 09:00 Підтвердили загибель Героя зі Збаража Віктора Зейбеля 08:00 Статус, виплати та психологічна підтримка: у «Дії» з'явився новий сервіс для військових та ветеранів 22:00 Кабінет географії з метеостанцією облаштували в школі Лановецької громади 21:25 Авіакатастрофа на Хмельниччині: загинув екіпаж українського бомбардувальника Су-24М 21:00 У Тернополі зустріли дітей, які приїхали на оздоровлення play_circle_filled photo_camera 20:00 «Молодь має жити, а ми повоюємо»: історія мінометника Сергія Лесика, який повернувся «На щиті» photo_camera 19:16 Скандал у 22 школі триває: вчителі не згодні із владою та готові судитися 18:30 У Збаразькому замку провели лицарський захід пам'яті зниклого безвісти поліцейського Олександра Смолярова play_circle_filled photo_camera 18:00 У начальника Тернопільської ОВА новий радник — паралімпієць Тарас Радь 17:30 Зміни до статутів, тарифи на соцпослуги: сесію облради скликають на 24 червня 16:33 У Кременці відкрили Алею Надії 15:55 Дружба, Кутківці, Пронятин та Ведика Березовиця будуть з пониженим тиском води через промивку мереж
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up