Смертельна аварія у Почаєві: водій "Мерседеса" збив 25-річного велосипедиста

Смертельна аварія у Почаєві: водій "Мерседеса" збив 25-річного велосипедиста

ДТП трапилась ввечері 9 листопада. Водій Мерседеса збив 25-річного велосипедиста, врятувати життя хлопцю не вдалося.

За інформацію свідків, водій залишив пошкоджений автомобіль біля Почаївської поліклініки та пішов у невідомому напрямку. Під ранок він сам прийшов у поліцію.

За попередніми результатами - тверезий. Про це повідомляє спільнота «Типовий Кременець».

Офіційна інформація згодом.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (4)
  • Shulinska Ludmiła
    Загиблий мій брат ( з людини не залишилося живого місця, мало того, батьки приходять і пропонують гроші та насміхаються в очі то щей горе водія відпустили додому ((  куди дивляться правоохоронні органи???  Людину збили на обочині і машиною висунув на асвальт і протягнув напевно метрів 80, від'їхав певну відстань став, вийшов з машини, подивився та втік. І де в наш час справиливість?
  • Наталія
    Я вважаю велосипедисти скутерісти само вбивці .Жалко хлопця
    Іван reply Наталія
    Якби була інфраструктура, а ще знання і ДОТРИМАННЯ ПДР як велосипедистами, так і водіями, то таких новин не було б.
    Наприклад, вчора був свідком як вдень велосипедист спускався по Бандери (по правилах у правому ряду) і на перехресті нижче БК "Залізничник"  Фолькс на польських номерах захотів проскочити (з Глиняної на Тютюнника). Якби велосипедист різко не загальмував, то була б ще одна така новина. І вина велосипедиста тут тільки в тому, що він їхав на велосипеді, а не на Камазі (не факт, що тоді він гальмував би...).
  • Anonymous
    Так збив чи під колесами?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:06 Силове затримання на Чайковського: редакція «20 хвилин» звернулася до Омбудсмена через дії ТЦК 18:55 Біля Центрального ринку швидка допомога забирає людину 18:45 Обов’язки директора філармонії виконуватиме її художній керівник — Андрій Аркуша 18:00 Вкрали двері зі спортмайданчика на Купчинського Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:30 Долар пішов униз: курс НБУ на 27 липня 17:00 Жителька Тернополя заявила про зникнення сестри з Івачева Долішнього 16:17 В аварії на Чортківщині постраждав 77-річний водій 15:48 На Микулинецькій зіткнулися Hyundai та Opel 15:33 На Лесі Українки встановили новий дитячий майданчик 14:37 Росія завдала ракетного удару по Київщині: кількість загиблих і постраждалих зросла (оновлене) 14:05 Ракетний удар знищив 410 тисяч шкільних підручників: діти можуть залишитися без книг до 1 вересня 13:29 «У чому річ — один Господь знає»: Лемішку не обрали директором філармонії 13:00 В Україні продовжили мобілізацію і воєнний стан ще на 90 днів 12:32 Через борг у 243 тисячі гривень прокуратура вимагає повернути громаді понад 91 га водного фонду 12:00 «Все наше життя перетворилося на попіл»: родина з Почаєва втратила майже все у нічній пожежі 11:20 20-річній тернополянці загрожує до восьми років в'язниці за крадіжку парфумів 10:45 15-річний мотоцикліст потрапив у аварію на Тернопільщині та отримав травми 10:15 Священник-блогер Олексій Філюк потрапив в шахрайську пастку. Приходять десятки посилок, яких не замовляв play_circle_filled 09:34 Росія вдарила по Ізюму КАБами, зруйноване відділення «Нової пошти»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up