Смертельна ДТП на Об'їзній: загинув пішохід

Смертельна ДТП на Об'їзній: загинув пішохід

Аварія з потерпілими трапилась у Тернополі на вулиці Об'їзній 14 січня близько 23.00. Водій автомобіля Peugeot 207 збив чоловіка, який переходив дорогу за межами пішохідного переходу. 

Як повідомили в поліції, водій автомобіля Peugeot 207 рухався лівою смугою на дорозі із чотирьох смуг в кожному напрямку та збив невідомого. Потерпілий був у стані алкогольного сп'яніння і переходив проїжджу частину дороги за межами пішохідного переходу. Чоловік помер в кареті швидкої допомоги.

Водія іномарки перевірили на вміст алкоголю в крові. За попередніми результатами він тверезий.

Подія внесена в ЄРДР відповідно до статті 286 частина 2 ККУ. Працівники поліції встановили особу загиблого, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Відео дня

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • 123345
    через бухого мудака тепер людина має проблеми
  • анонім
    Де 4 смуги є в Тернополі в одному напрямку???????
  • Андрій
    Через чкусь пяну бидлоту нормальний громадянин має купу проблем
  • Іван Каплун
    Де в Тернополі на Об'їзній є дорога "із чотирьох смуг в кожному напрямку"?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:03 Як змінилася вулиця Торговиця за 10 років у Тернополі photo_camera 21:03 Тернопіль відвідали українські, польські та білоруські режисери: що вони тут робили? 20:01 Прихистки Тернопільщини готові прийняти 102 переселенці: умови проживання та порядок поселення 18:53 Працівник ТЦК напідпитку тікав від поліції play_circle_filled Від читача 17:45 У Тернополі презентували проєкт «Повір» для жінок, які прагнуть розвитку та нових можливостей 18:00 За зберігання і збут наркотиків засуджено жителя Борщівщини 17:30 На Тернопільщині цього року усиновлено 12 дітей 17:22 Масштабна погоня: у Тернополі затримали водія, який тікав від поліції зі Збаража 17:15 «Інвестор заходить, ми «розчищаємо» дорогу»: у Тернополі презентували інвестиційний паспорт області (пресслужба С. Куйбіди) 17:00 Реставрація чи руйнування? З Церкви Різдва Христового забрали іконостас і забетонували фрески 16:10 У Тернополі затримали юнака, який намагався викрасти авто 15:35 Не пропустіть! Великий концерт «Соломія — 153» у Тернополі: вхід вільний 15:00 Майже 8 тисяч бізнесів переїхали в інші регіони у цьому році — яка ситуація на Тернопільщині 14:35 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 17 вересня) 14:20 Жителя Кременця затримали за незаконне поводження з боєприпасами 13:40 Операція на катаракту за рахунок держави: як скористатися послугою? 13:00 Верховна Рада прийняла Закон про Військового омбудсмана 12:45 ЗНО після 4 класу: думки директорів тернопільських шкіл розділилися. А що думаєте ви? 12:35 Помер лікар Заліщицького медзакладу В'ячеслав Цимбалюк 12:00 Тернопільська команда здобула Кубок України з флорболу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up