Судитимуть винуватця ДТП, в якому загинув чоловік і травмувалася слідча

Судитимуть винуватця ДТП, в якому загинув чоловік і травмувалася слідча

Порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили смерть потерпілого, заподіяли тяжкі та середні тілесні ушкодження двом потерпілим, інкримінують правоохоронці жителю Лановецького району.

25 грудня о 23:37 на лінію “102″ Збаразького відділення поліції надійшло повідомлення про аварію з потерпілими. Під колесами автомобіля MAN на автодорозі Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече загинув чоловік.

Свідками даної автопригоди були кермувальник та пасажири з Renault Trafic. На оформлення автопригоди виїжджала слідчо-оперативна група. Під час огляду місця події близько 00:30 трапилася ще одна автопригода.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Renault Trafic у Тернополі на Automoto.ua.

Чоловік, керуючи автомобілем Mercedes-benz Sprinter, став винуватцем чергової ДТП, в якій одна людина загинула, а двоє отримали травми. Серед потерпілих – старший слідчий Збаразького відділення поліції.

Бус знаходився на автодорозі перед автомобілем MAN. Саме в ньому перебував один з працівників поліції і опитував свідків. Слідча оглядала місце ДТП поруч.

Renault від удару за інерцією почав рухатися вперед, збив поліцейську і врізався у MAN. Після цього Mercedes-benz Sprinter зачепив службове авто марки ВАЗ-2107. В результаті аварії постраждали пасажири буса. Удар Sprinter (а) став летальним для чоловіка 1989 року народження, який сидів у салоні. Ще трьох потерпілих, серед яких неповнолітня дівчинка, доправили до лікарні з забоями та переломами.

Постраждали і правоохоронці. Слідчу бригада швидкої доправила в реанімаційне відділення.

Кермувальника Mercedes-benz Sprinter затримали відповідно до статті 208 КПК та обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Проте 28 грудня цей запобіжний захід змінили на тримання під вартою без визначення розміру застави.

У ході перевірки стало відомо, що водій автомобіля Mercedes-benz Sprinter, виїжджаючи в дорогу, не перевірив технічний стан транспорту та не поміняв колеса. Окрім цього він в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості не обрав безпечну швидкість руху. Він не зауважив на автомобілі, які стояли на дорозі із увімкненими аварійною світловою сигналізацією, габаритними вогнями, ближнім світлом фар та регулювальника.

Затриманий визнав свою вину. Тепер доля кермувальника Mercedes-benz Sprinter(а) у руках суддів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ivan
    Він не зауважив на автомобілі, які стояли на дорозі із увімкненими аварійною світловою сигналізацією, габаритними вогнями, ближнім світлом фар та регулювальника



    Хто вірить в те що там був "регулювальник" ? Як завжди "в темну пору", то своїх перестріляють як було під Києвом (на машинах також були увімкнуті проблискові маячки), то не виставлять знаків аварійної зупинки ?! За кордоном у випадку аварії на дорозі в темну пору доби виставляють жовті прожектори у дві сторони світло яких видно за кілька кілометрів ...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Тротуари у сніговій каші, машини заносить: як у Тернополі справляються з зимою 18:48 Аварійні відключення і графік погодинних діють на Тернопільщині 15 січня 18:10 Сопілкарі «Дударики» з Тернополя перемогли на Всеукраїнському конкурсі 17:20 Через суд намагаються зберегти Єврейський шпиталь на Острозького Від читача 17:27 Інклюзія на практиці: охоронник із Теребовлі отримав комфортні умови праці 16:47 В Україні можуть послабити комендантську годину 16:07 Чоловіків, яким 20 та 24 роки затримали за крадіжки грошей з водоматів у Тернополі 15:30 Як зігрітися в холодній квартирі без опалення та електрики 14:55 Згоріла техніка через перепади напруги: хто та як може отримати компенсацію 14:08 Військовослужбовця ТЦК, який на камеру бив людей, відправили на фронт — джерела «20 хвилин» 13:55 Скасування відстрочки для студентів віком 25+: Рада прийняла рішення 13:20 Хабар лісничому: на Чортківщині затримали чоловіка за спробу підкупу 12:38 Як почувається немовля, яке мати покинула у холодному під’їзді на «Сонячному» 12:02 На пішохідному в центрі Тернополя водій Jeep збив жінку 11:20 Тайвань передав генератор для Тернополя: може забезпечити електрикою школу, садок чи лікарню 10:48 Новонароджену дівчинку в сумці знайшли у під'їзді на Київській 10:12 Мертву лисицю на подвір'ї виявили на Чортківщині. У тварини був сказ 09:35 Через відключення світла є зміни у русі транспорту на Східному 09:30 Оксфорд Медікал Тернопіль приєднався до національної програми «Скринінг здоров’я 40+» (новини компаній) 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Павла Остап’юка, Степана Михайлюка та Сергія Стельмаха
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up