Тернопільські "копи" за місяць зупинили 50 п'яних водіїв

Тернопільські "копи" за місяць зупинили 50 п'яних водіїв

У неділю, 2 квітня, близько 1-ої години ночі, у селі Біла, що неподалік Тернополя, інспектори зупинили автомобіль "Таврія" з технічними несправностями.

За кермом автомобіля перебував 25-річний водій з ознаками алкогольного сп'яніння. Патрульні запропонували водієві пройти тест на вміст алкоголю в крові на місці, на що він погодився у присутності двох свідків. Результат виявився позитивним – 1.16 проміле. А це майже у 8 разів перевищувало допустиму норму.

На водія складено протокол за ст. 130 КУпАП (Керування у стані сп’яніння ). Вилучено водійське посвідчення.

До речі, впродовж березня патрульні поліцейські склали 50 протоколів на нетверезих водіїв.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Герасимчук Ростислав
    А шлюхи на Протасевича, а аферисти-паркувальники, а таксисти кидали на вокзалі?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Смачне м’яско і ковбаска — у «М’ясні витребеньки»: від виробництва до вашого столу play_circle_filled photo_camera 20:00 Туристів сюди не пускають: що приховує древній замок в Язлівці 19:00 790 тисяч гривень на човен для захисників: тернопільська волонтерка збирає кошти для військових 18:00 Станьте донором крові в пам'ять про бойового медика Дмитра Хоми «Фантома» Від читача 15:48 Підтримаймо петицію про присвоєння Денису Диванюку звання Героя України (посмертно) 17:00 Кричала посеред поля: за сприяння редакції допомогли маленькій козулі із Зарубинців 17:00 Хто з пенсіонерів отримає надбавки у червні 16:07 Суха трава горить у парку «Сопільче» 15:00 Який вигляд мають нові тролейбуси, що курсуватимуть Тернополем: перші п'ять уже прибули до міста photo_camera 14:05 П’яний виїхав на зустрічну і ледь не вбив знайомого. Як покарав водія суд 13:00 Трудові мігранти з Індії: скільки їх зараз на Тернопільщині та чи є масовий наплив 12:00 «Я буду сумувати за тобою, школо»: у Тернополі другий день лунають останні дзвоники play_circle_filled photo_camera 11:00 Колишній чиновник Держпродспоживслужби з Тернопільщини відповідатиме за неподані декларації 10:01 На усіх АЗС з 1 липня бензин буде розбавлений спиртом: які ще зміни варто чекати 09:00 Війна забрала життя Героя з Кременеччини Володимира Котовича
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up