Тернополянка пропонує заборонити водіям їздити по дамбі

Тернополянка пропонує заборонити водіям їздити по дамбі

Петиція "Рух по дамбі" з'явилась у Єдиній системі місцевих петицій у середу, 23 серпня.

"Чому б, керівництво міста не заборонило рух приватного транспорту через дамбу на час проведення ремонтних робіт.

Пропускати лише громадський транспорт та спец. транспорт. В центр можна добратись через ринок та через Східний масив. Або залишити свій транспорт на стоянці, а по справах поїхати в громадському транспорті", - пише автор петиції Лисак Людмила.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (8)
  • Nazar Grigorchuk
    Ага через озеро ше можна міст пантомний зробити.На базарі і так проїхати не можливо і на обїзній пробки по кілометра
  • Ігорко Ігорко
    давайте через польщу будем обїжати)
  • Vasily Sheremenda
    Брєд
  • Anonymous
    Точно! А ще по Живова і по Збаразькій. І буде цій ідіотці тоді щастя. Тільки то придуркувате не думає, що тоді вона ні в один тролейбус чи маршрутку не сяде?

    Село і люди, блін. Ні тобі вулиць, ні магістральних проїздів, ні транспортних розв*язок... Бидло рулить...

    А навести елементарний порядок на дорогах не пробували? Ну, наприклад, заборонити стоянку і торгівлю на тротуарі біля Збруча. Точніше, заборони вже є, от тільки їх виконувати чомусь ніхто не спішить. Або штрафувати виродків, що підрізають зліва-справа, бо вони просто бидлота, яа кудись спішить. Або знести до дітька о ту новобудову на Живова на цетральному ринку, а вулицю розширити?.. та багато чого треба в місті зробити, бо місто скоро просто стане в одній пробці. Просто зупиниться і все.

    Не вишиванками чи фестивалями займайтесь, а життєзабезпеченням міста та його жителів.
    Piter Savka reply Anonymous
    Тернополянка добре шо навчилась писати, а далі то вже таки, думати то треба напрягати мозги
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Цей стіл зарезервований для найсміливіших з нас: у День пам'яті Тернопільщина долучилась до акції photo_camera 20:02 В Україні можуть переглянути підходи до комендантської години 19:02 У Тернополі провели весілля для собак 19:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для військових у госпіталі та на передову: що потрібно і куди приносити Від читача 11:29 Поліцейські викрили власника медіаресурсу та пов’язаному з ним Telegram-каналі впродовж кількох років систематично поширювали негативні та дискредитаційні матеріали щодо керівника одного з підприємств і його бізнесу. 18:01 На Тернопільщині розшукували жінку, яка вийшла з дому та не повернулася 17:05 «Це не тільки про розваги, а й про свідоме pet-батьківство»: у Тернополі вперше проходить масштабний фестиваль для тварин PetVille photo_camera 16:02 Тернополяни започаткували традицію молитви у дворах в пам'ять про Героїв 15:00 Від ранку ворог обстрілює Київщину: масштабні пожежі, атака на підприємства та жертви 14:06 На смерть збив велосипедиста і втік з місця ДТП: як покарав суд водія 13:00 У День пам'яті на Пантеоні Героїв Микулинецького кладовища молились за полеглих захисників photo_camera 11:55 Забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» стартував у Тернополі play_circle_filled photo_camera 11:03 Обміління Дністра: що відбувається на річці й у чому небезпека 10:00 Смачніші за м’ясні: готуємо відбивні з кабачків у паніровці та у клярі 09:00 У Монастириськах відкрили Алею Надії для родин зниклих безвісти та полонених Героїв photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up