У ДТП на Тернопільщині травмувалося двоє осіб
6 квітня на трасі Бучач — Товсте — Язловець трапилася аварія. Постраждали водій і пасажир Land Rover.
Аварія на трасі Бучач - Товсте - Язловець сталася 6 квітня близько 16:00. В результаті ДТП двоє людей потрапили до лікарні.
Про це повідомили в поліції Теронпільської області.
— До реанімації в результаті дорожньо-транспортної пригоди потрапив житель Чорткова 1974 року народження, — йдеться у повідомленні поліції. — Чоловік, керуючи автомобілем Land Rover, не впорався із керуванням та допустив наїзд на металеву огорожу.
На момент автопригоди в салоні автівки було троє пасажирів. Одного з них, 23-річного чоловіка, також доправили до лікарні.
У кермувальника взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.
Триває слідство.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що на Коновальця водій авто в'їхав у електроопору.
Читайте також:
На Збаразькому кільці не розминулись вантажівка і легковик
На Коновальця водій авто в'їхав у електроопору. Стовп на машині
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.