У ДТП на Тернопільщині травмувалося двоє осіб

У ДТП на Тернопільщині травмувалося двоє осіб

6 квітня на трасі Бучач — Товсте — Язловець трапилася аварія. Постраждали водій і пасажир Land Rover.

Аварія на трасі Бучач - Товсте - Язловець сталася 6 квітня близько 16:00. В результаті ДТП двоє людей потрапили до лікарні.

Про це повідомили в поліції Теронпільської області.

— До реанімації в результаті дорожньо-транспортної пригоди потрапив житель Чорткова 1974 року народження, — йдеться у повідомленні поліції. — Чоловік, керуючи автомобілем Land Rover, не впорався із керуванням та допустив наїзд на металеву огорожу.

На момент автопригоди в салоні автівки було троє пасажирів. Одного з них, 23-річного чоловіка, також доправили до лікарні.

У кермувальника взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.

Триває слідство.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що на Коновальця водій авто в'їхав у електроопору.

 

Читайте також:

Понад рік розслідування: чому справа смертельної ДТП, в якій звинуватили нардепа Гевка, досі не в суді

На Збаразькому кільці не розминулись вантажівка і легковик

На Коновальця водій авто в'їхав у електроопору. Стовп на машині

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up