У ДТП в Тернополі зіткнулися чотири автівки: є потерпілі

У ДТП в Тернополі зіткнулися чотири автівки: є потерпілі

Нехтування правилами дорожнього руху — причина нещасть та травматизму, зазначають в поліції.

У четвер, 22 квітня, на Теребовлянщині, неподалік села Воля, не розминулися Mercedes та Volkswagen - т5. За попередньою інформацією, водій Mercedesа під час обгону виїхав на смугу зустрічного руху. Уникнути зіткнення не вдалося. Бус перекинувся. На щастя, ніхто не постраждав, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області. 

Читайте також Одна машина перекинулася, в іншої відірване колесо. Аварія на об'їзній біля Теребовлі
 

Які ДТП трапилися у Тернополі?

У Тернополі на Бережанській водій автомобіля ВАЗ-2107 збив жінку, 1977 року народження. Потерпіла переходила проїжджу частину дороги на нерегульованому пішохідному переході. Її з тілесними ушкодженнями доправили до лікарні. 

При попередньому огляді медики констатували у тернополянки струс, закриту черепно-мозкову травму, перелом кісток носа та лівої гомілки.

Чотири автівки зіткнулися у Тернополі близько 18:10. На вулиці Острозького водій автомобіля Lexus RX врізався в Renault Logan Van. Після цього Logan вдарив Renault Megane, а ця іномарка протаранила ще й Skoda Fabia. З легкими тілесними ушкодженнями до лікарні звернулися один кермувальник та один пасажир.

Про аварію на Острозького повідомляють і медики швидкої.

— 22 квітня о 18.23 бригада швидкої виїжджала на вул. Острозького, на ДТП, — повідомляє генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус. —  Унаслідок зіткнення автівок постраждали троє пацієнтів. 20-річний водій однієї з автівок отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку й гостру реакцію на стрес. Після наданої медичної допомоги залишений на місці події, бо від госпіталізації відмовився. 42-річна пасажирка теж отримала закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку й після наданої медичної допомоги була шпиталізована в університетську лікарню. 41-річний водій іншого авто, із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забійною раною потилиці, забоєм перенісся, після наданої медичної допомоги, був шпиталізований в університетську лікарню.

О 22:30 водій Daewoo Lanos, рухаючись Замковою, на нерегульованому переході збив двох перехожих. Тернополяни отримали легкі тілесні ушкодження. По усіх фактах триває перевірка. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Світлана Фостик
    Перевищують швидкість ,не дотримуються дистанції та правил дорожнього руху от і  мають пригоди на  свою голову.Добре ,щоб без жертв.....Якби водії були  дисципліновані,то не наражали на небезпеку себе і оточуючих!!!!!А так  мають проблеми.........
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 «Петрик П’яточкин у кіно»: що відомо про фільм 21:00 Земельний спір на Бучаччині: прокуратура вимагає повернути майже 5 га лісу 20:00 Обрали єпископа-помічника Бучацької єпархії УГКЦ 19:00 35-річну тернополянку підозрюють у крадіжці телефона в неповнолітнього Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 18:00 В Україні запровадили День Військ зв'язку та кібербезпеки 8 серпня 17:00 Майже 200 п'яних водіїв виявили на дорогах Тернопільщини минулого місяця photo_camera 16:15 Рівень середньої зарплати на Тернопільщині у червні зріс на 9,7%: де платять найбільше та найменше 15:35 Вступники почали отримувати рекомендації до зарахування на бакалаврат: як перевірити та що робити далі 15:02 У Тернополі зафіксували температурний рекорд 14:30 Школяр з Тернопільщини у свій День народження отримав медаль 14:00 Судитимуть водія Opel за смертельну ДТП з трьома авто поблизу Кам'янок 13:30 Горів балкон в багатоповерхівці на Бандери 12:54 Під час святкової служби у соборі Різдва Христового дівчині викликали «швидку» play_circle_filled 12:30 Призначили уповноваженого з питань безбар’єрності в Тернопільській громаді 12:00 У Тернополі планують встановити 12 сонячних станцій у школах і садках 11:29 В амбулаторії №6 Тернополя розпочав роботу новий сімейний лікар 10:44 У Кременці зіткнулися дві автівки — постраждали і водії, і пасажири 10:30 Жінка з Тернопільського району продавала онлайн взуття і втратила понад 63 тисячі гривень 10:00 Ветеранський бізнес може отримати по 1 000 000 гривень на масштабування в межах програми «Траєкторія»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up