У Смиківцях серйозна ДТП з потерпілими: уламки від авто по всій дорозі, одна з машин — у паркані (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

У Смиківцях серйозна ДТП з потерпілими: уламки від авто по всій дорозі, одна з машин — у паркані (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
  • Про аварію в Смиківцях – на смузі руху, як їхати від Ступок, повідомляють редакцію читачі.
  • Там зіткнулись Toyota і Subaru. У поліції кажуть, що є кілька потерпілих. Дані уточнюємо.

Серйозна аварія з потерпілими у Смиківцях, з боку Ступок. Про це редакцію повідомив читач Андрій.  

Відео з місця аварії опублікували водії у вайбер-групі «Корки».

У поліції підтвердили: ДТП з потерпілими. Проте, хто постраждав, водії чи пасажири, у якому стані люди – інформацію поки уточнюємо.

  • За попередньою інформацією, водій автомобіля Toyota, виїжджаючи на перехрестя, не надав перевагу в русі автомобілю Subaru, який рухався головною дорогою, - повідомила речниця управління патрульної поліції в області Катерина Метельська. – Це і призвело до ДТП. Внаслідок автопригоди постраждали люди.

Уламки від одного з автомобілів розлетілись дорогою на десяток метрів. Інше авто з’їхало у кювет. Як кажуть люди, що проїжджали повз місця ДТП, нібито воно "зупинилось" у паркані приватного помешкання.

Інформацію оновлюватимемо, щойно нам нададуть офіційні коментарі.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (15)
  • Lilia Rudyk
    Доброго дня
    Прошу всіх хто має додаткові відео чи фотозйомку з даної ДТП , чи просто був свідком не бути байдужим і написати мені!
    Наперед вдячна...
  • Ю В
    А поліція спить!
  • wham
    На спідометрі стрілка показувала 150 км.год.в населеному пункті.Ось так.
  • Володимир Кульба
    Невже тяжко, було пропустити чи обминути перешкоду в населеному пункті
    Теодор Мармонтов reply Володимир Кульба
    Володимир Кульба деколи важливо не як їдеш ти, а як їде хтось
    Володимир Кульба reply Володимир Кульба
    Теодор Мармонтов тихіше їдеш, дальше заїдеш
    Теодор Мармонтов reply Володимир Кульба
    Володимир Кульба деколи торпєди не встигаєш замітити...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:41 Понад чотири роки був у полоні: звільнили Героя з Тернопільщини керівника оркестру Івана Лужного photo_camera 18:10 На Руській та поліській частково перекриють рух транспорту 17:55 Куди записати дитину у Тернополі 2026: огляд гуртків, секцій, клубів і студій (партнерський проєкт) 17:20 Для українців за кордоном запустили цифрову платформу «Додому» Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 16:50 У Західноукраїніському університеті відкрили стелу пам'яті полеглих студентів і викладачів 16:10 У деяких школах Тернопільщини працюватимуть «опорні кухні»: гарячі обіди матимуть усі учні 1-11 класів 15:30 Наші вдома: з ворожого полону повернули 160 українських Героїв play_circle_filled photo_camera 15:15 До понад 32 градусів у салоні: журналісти перевірили, яка температура у маршрутках і тролейбусах Тернополя 14:40 Сакура на згадку про курс: курсанти Тернопільського коледжу зберігають особливу традицію photo_camera 14:07 «Прошу — дайте моєму сину шанс!» Після невдалого стрибка у воду 17-річний хлопець знерухомлений 13:30 СБУ заявили про ураження двох російських кораблів військового забезпечення та засобів ППО 13:05 П’яний водій вчинив смертельну аварію та втік: суд залишив вирок у силі — сім років тюрми 12:33 Тернопільщину накриє надзвичайна спека: синоптики прогнозують +40°С 12:03 В аварії у Бережанах постраждав неповнолітній водій електросамоката 11:32 Пошукові роботи у Пужниках: польські та українські науковці не виявили масових захоронень 10:50 Спека — серйозне випробування для серця та судин: як вберегтись 10:10 Хотів «закрити кредит» — втратив 85 тисяч: нова схема шахраїв на Тернопільщині 09:37 Обирають керівника Тернопільського навчально-реабілітаційного центру: хто серед кандидатів 09:00 Війна забрала життя Героїв Вадима Сліворського, Дмитра Фуголя та Олега Ковалика
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up