У Тернополі автомобіль поліції охорони припаркували прямо на місці на людей з інвалідністю

У Тернополі  автомобіль поліції охорони припаркували прямо на місці на людей з інвалідністю
  • Автомобіль поліції читачка "20 хвилин" помітила на місці, де дозволено паркуватися людям з інвалідністю. Відповідного значка на транспортному засобі не було.
  • Чому у поліції порушують правила, читайте в матеріалі. 

- День. 20 лютого, неподалік магазину "Молоко". Поліцейське авто - прямо на місці, де можуть паркуватися лише люди з інвалідністю. Отакий приклад подають людям, а потім кажуть - чому стільки порушників, - обурено розповідає тернополянка Людмила.

Чому в поліції порушують правила дорожнього руху?

Як з'ясували журналісти "20 хвилин", у водія було посвідчення, у якому вказана група інвалідності. Чому сама транспортний засіб - без відповідного значка, прокоментували у поліції.

- Водій, згідно із законом, зобов'язаний мати при собі документи, що засвідчують наявність у них інвалідності. Водночас, законом визначено, що якщо людина не має при собі відповідних документів та не має на своєму автомобілі відповідного розпізнавального знака, але візуально у неї є виражені ознаки інвалідності, то вона також має право на паркування на місцях для людей з інвалідністю. За те, що водій не розмістив на транспортному засобі відповідний розпізнавальний знак, відповідальності, згідно законодавства — не передбачено. Щодо конкретного випадку: на наше звернення, працівники поліції охорони надали коментар про те, що дійсно, за кермом автомобіля перебував вільнонайманий працівник, який має встановлену згідно з законом групу інвалідності, - розповіла речниця патрульної поліції в Тернопільській області Катерина Басалига.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (11)
  • Богдан Данилюк
    Стидоба.
  • Сергій
    Все правильно поліцай стоіть! У поліції одні інваліди і працюють- в них відсутні мізки!
  • Ігор
    Новина дня .
    Завтра напиши скільки поліцейських перейшли дорогу в невстановленому місці.
  • ВолодяУкраїна!!!
    на мою думку є працівники поліції які травмувались під час виконання державних обовязків але це не дає їм право паркуватись на державному автомобілі без наклейки інвалід навіть як що у нього є посвітчення полоіція зобовязаня мати такі наліпки це як державний автомобіль використовувати  у власних цілях а бо нехай використовує приватний транспорт посвідчиння його не оправдовує тому вліпити йому штраф на лобове шкло за відсутність наліпки інваліда і запитати як у нього виявився державний автомобіль у приватних цілях а не службових! просимо дуже    оштрафувати цього працівника поліції за порущення правел !!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:50 Аварія з травмованим на Дальньому пляжі: водій мопеда втратив пальці 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:01 З нагоди 30-річчя Конституції України у Чорткові відбувся благодійний забіг photo_camera 18:00 Тернополянка Софія Дацюк здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:35 На Тернопільщині розшукують безвісти зниклого 26-річного чоловіка 17:05 Де освіжитися у спеку: які водні розваги є у Тернополі та скільки вони коштують 16:01 Померла вчителька початкових класів Байковецької гімназії Світлана Гануляк 15:25 На Тернопільщині тимчасово обмежили руху великовагового транспорту 15:01 Від 50 до 175 гривень за кілограм: у Тернополі вже продають кавуни та дині 14:00 Спека до +39, дощі і грози: прогноз погоди на Тернопільщині 13:02 З нагоди Дня Конституції України Зеленський відзначив двох уродженців Тернопільщини 12:00 День Конституції України відзначили у Тернополі 11:05 Найпухкіші вареники з полуницею: два рецепти тіста, які завжди виходять 10:15 Діти їздили на самокатах по даху будинку на Лучаківського: реакція соцмереж 09:00 28 червня — День Конституції України: історія свята та цікаві факти 21:00 Як на Тернопільщині відсвяткували випускні: добірка із соціальних мереж
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up