Андрій ШКУЛА

Андрій ШКУЛА

097-742-35-45

Журналіст розслідувач

Андрій ШКУЛА - Всі Статті (323)

Аварія на перехресті вулиць Бережанської та Лучаківського трапилася ще 17 січня. Тоді зіткнулися автомобіль поліції та учбова машина атошколи. Службовий транспорт рухався з другорядної. «Винним» тоді зробили водія автошколи.  На прохання читачів, які повідомили нас про подію, журналісти «20 хвилин» звернулися до правоохоронців, аби дізнатися більше. Однак там небагатослівні.   

Платне паркування транспорту у великих містах – одне із джерел наповнення бюджету. Закон дозволяє місцевій владі самостійно визначати, хто ними опікується, яка вартість послуг, а головне — яка частка виручених підприємцем грошей йде до місцевого бюджету. То що ж у нас?  

Був дозвіл лише на обслуговування каплиці, а тепер тут зводять новий храм. Бо, кажуть, навіть у час війни є можливості і ті, хто дають кошти. Ділянка в зеленій зоні, хоча за генпланом тут можна будувати. Редакція звертається до правоохоронців перевірити законність «будівельних» рішень. Здійснено за підтримки Асоціації «Незалежні регіональні видавці України» у рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Одна з основних функцій патрульної поліції – безпека дорожнього руху й дотримання правил дорожнього руху учасниками. Ми проаналізували роботу управління патрульної поліції Тернопільської області в цифрах. Для об’єктивності порівняли з роботою інших управлінь патрульної поліції Хмельницької, Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької та Львівської областей.

Рецепти відомих тернополян для рубрики «Смачного». Цього тижня своїм рецептом приготування мідій ділиться Наталія БУРЛАКУ – головна редакторка газети «RIA плюс» і сайту «20 хвилин». І як приємний бонус для читачів – ще й десерт від пані Наталі.

Андрій ШКУЛА, журналіст, політик, фудблогер: «Готувати – моє хобі вже два десятки років. Створити цікаву та смачну страву – під силу будь-кому: головне підгледіти технологію, «увімкнути» творчість та не полінуватися. Щотижня ділитимусь з вами рецептами тих страв, які готую сам. Також знайомитиму з кулінарною творчістю публічних тернополян».

Андрій ШКУЛА, журналіст, політик, фудблогер: «Готувати – моє хобі вже два десятки років. Створити цікаву та смачну страву – під силу будь-кому: головне підгледіти технологію, «увімкнути» творчість та не полінуватися. Щотижня ділитимусь з вами рецептами тих страв, які готую сам. Також знайомитиму з кулінарною творчістю публічних тернополян.»

Громадська ініціатива «Підвези медика Тернопіль» за декілька днів існування набрала значних «обертів». У вайбер-групі зареєструвались водії-волонтери та медики, які потребують транспорту в час карантину. Бо не можуть доїхати на роботу та додому. Тут уже більше 1700 учасників.

Автомобіль поліції читачка "20 хвилин" помітила на місці, де дозволено паркуватися людям з інвалідністю. Відповідного значка на транспортному засобі не було. Чому у поліції порушують правила, читайте в матеріалі. 

Обурення громадян, різкі заяви політичних сил, занепокоєння громадських організацій змусили уряд повернутися до питання двох платіжок за газ, які вже отримали громадяни. В одній платіжці, нагадаємо, вказана сума за спожитий газ, в іншій - за його транспортування. 

keyboard_arrow_up