У Тернополі нетверезий молодик намагався втекти від патрульних на машині без одного колеса

У Тернополі нетверезий молодик намагався втекти від патрульних на машині без одного колеса

Інцидент трапився 13 серпня, близько 2-ї години ночі. Патрульний екіпаж помітив автомобіль Ford Transit білого кольору на проспекті Степана Бандери, який рухався із порушенням Правил дорожнього руху.

На вимогу зупинитися правопорушник спочатку сповільнив автівку, а потім, збільшуючи швидкість, почав втікати від патрульних. Інспектори подавали у гучномовець команди про зупинку транспорту, використовували спеціальні звукові та світлові сигнали. Окрім того, під час руху, в автівки Ford відлетіло колесо, а з-під транспортного засобу уже виднілися іскри, та утікач і далі продовжував рух, повідомляє патрульна поліція Тернопільської області.

Згодом, поблизу села Великі Бірки, Тернопільської області, водій таки зупинився. 18-річний кермувальник був з ознаками сильного алкогольного сп'яніння, почав чинити опір інспекторам, висловлювався нецензурною лайкою та намагався втекти, внаслідок чого патрульні застосували до нього спецзасіб кайданки.

Проходити огляд на визначення стану сп'яніння на місці зупинки транспортного засобу чи у найближчому медичному закладі громадянин категорично відмовився.

 

Поліцейські склали на водія адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 122 КУпАП (порушення правил користування зовнішніми світловими приладами), ст. 122- 2 КУпАП (Невиконання вимог про зупинку), ч. 1 ст. 130 КУпАП (Керування в нетверезому стані), та за ст. 185 КУпАП (Злісна непокора вимозі поліцейського).

Загалом, за минулу добу патрульні зупинили 5 водіїв, які перебували в стані алкогольного сп'яніння. На усіх кермувальників були складені відповідні адміністративні матеріали, які згодом передадуть в суд.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Саша Корінець
    Від Бандери до Дірок я бля в шоці)))
  • Саша Корінець
    А малиш на трьох чуть не втік від спеціально обучених)))))
  • Ігор Кіндратів
    Алкашня малолітня
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Особисті речі Героїв розкажуть їхні історії: у Тернополі готують виставку в пам'ять про захисників 21:01 «Тернопіль вражає»: до Дня міста в парку Шевченка готують триденний благодійний фестиваль 20:23 На 15 Квітня ДТП: травмовану дитину, яка їхала в тролейбусі, забрали в лікарню 20:00 Кур'єр, підсобник чи помічник адміністратора: які вакансії доступні для підлітків у Тернополі та які зарплати пропонують Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 19:04 Як у тернопільському ТЦК пояснюють затримання осіб та їх утримання. «20 хвилин» звернулися і до адвокатів 18:00 Змінили телефони для консультацій у пенсійному фонді 17:20 Медики Володимир Мороз та Роман Срібний з Тернопільщини отримали Ордени Святого Пантелеймона 16:50 На Тернопільщині планують створити Національний центр передового досвіду з протезування та ортезування 16:12 На Руській, за новою схемою дорожного руху, з'явились додаткові смуги та паркомісця photo_camera 15:45 Обірвалось життя 24-річного працівника Бережанської міськради Андрія Дороднова 15:05 На ставку потонув чоловік з Кременця 14:44 24-річного бережанця знайшли мертвим у Дністрі на третю добу після зникнення photo_camera 14:35 На Тернопільщині нарощують потужності генерації електроенергії 14:00 Родини Героїв з Тернополя взяли участь у Всеукраїнській прощі в Лішні 13:30 На Підгаєччині рятувальники виловили вужа з адмінбудівлі 12:52 Зросла кількість загиблих внаслідок російського удару по заходу зброярів на Київщині. Підозрюваному обрали запобіжний захід 12:30 Шестирічна дівчинка з мамою постраждали в аварії у Тернопільському районі 12:15 У Тернополі ліквідували пожежу в двох багатоповерхівках і закладі громадського харчування 11:53 Смертельна ДТП в Підволочиській громаді: водій мотоцикла врізався в бетонну огорожу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up