У Тернополі патрульні затримали двох п'яних водіїв

У Тернополі патрульні затримали двох п'яних водіїв

Ще двох нетверезих водіїв затримали вночі на початку тижня тернопільські патрульні.

16 вересня, 23:00 год інспектори, патрулюючи вулицею С. Крушельницької, зупинили автомобіль Renault під керуванням водія 1991 р.н. Під час спілкування з кермувальником, поліцейські помітили у нього явні ознаки алкогольного сп'яніння. 1, 96 проміле - саме стільки алкоголю в крові чоловіка показав алкотестер, повідомляє на своїй сторінці в соцмережі патрульна поліція Тернопільської області.

Майже за годину о 23:50 год на вулиці Князя Острозького, поліцейські зупинили автомобіль Nissan за порушення Правил дорожнього руху. Спілкуючись з 31-річним кермувальником, у нього виявили характерні ознаки алкогольного сп'яніння: різкий запах алкоголю з порожнини рота, нечітка мова. Чоловік погодився пройти огляд на стан сп'яніння, результат - 0,86 проміле, що перевищує дозволену норму у 4 рази.

Кожен з цих водіїв отримав від патрульних відповідні адміністративні матеріали, зокрема й протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (Керування в нетверезому стані).

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Люди реанімували посеред вулиці: у Тернополі медики та очевидці врятували чоловіка після клінічної смерті 21:40 Злива підтопила ділянку траси М-19 у Горинці: рух транспорту змінили 21:00 У парку Шевченка квітне лавандова клумба photo_camera 20:05 Писали про переміщення ТЦК — залишилися без телефонів. Як карають суди на Тернопільщині Від читача 16:23 Викрили шахрайський call-центр, який ошукав громадян США на понад 500 тисяч доларів 19:06 Замах на дев’ятикласницю школи №5: що з’ясували слідство, школа та адвокати 18:00 У Тернополі за місяць оштрафували 32 водіїв за паркування на місцях для родин Героїв 17:20 Ділянку на Стуса може отримати фірма, зареєстрована кілька місяців тому 16:50 100-річний ювілей відзначила довгожителька з Чортківщини Євгенія-Владислава Гайдук 16:10 Тернопільські школярі вибороли призові місця на світовій олімпіаді з креативності у США photo_camera 15:40 У дворі будинку на 15 Квітня водій Tesla наїхав на неповнолітнього 15:15 На Рівненщині сталось зіткнення потяга та мікроавтобуса: є загиблі photo_camera 14:30 Олена Палига знову стала директоркою Тернопільської початкової школи «Ерудит» 14:00 3,8 проміле алкоголю показав «драгер» у крові водія, який збив дитину на електросамокаті 13:30 На підприємстві в Тернопільському районі травмувався 22-річний працівник 13:00 На Протасевича рятувальники звільнили автомобіль від поваленого дерева 12:30 Горіли гаражі на Довженка 12:00 76-річна жителька Тернополя переказала шахраю понад 370 тисяч гривень 11:20 Після завершення періоду нересту, на Тернопільщині знову дозволили вилов раків 10:40 28 років очолював Тернопільську школу №29: Анатолій Ятищук іде з посади директора
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up