У Тернополі перекриють рух на одній з центральних вулиць через ремонт біля Драмтеатру

У Тернополі перекриють рух на одній з центральних вулиць через ремонт біля Драмтеатру

Через реконструкцію  інженерних мереж вулиці Михайла Грушевського в Тернополі, буде перекрито рух транспорту на вулиці В’ячеслава Чорновола.

Про зміни повідомили в Тернопільській міськраді. Аварійний ремонт триває на вулиці Грушевського. Тому водіям на деякий час доведеться планувати маршрут, об'їжджаючи вулицю Чорновола. 

Роботи виконуватимуть в межах перехрестя вулиці В’ячеслава Чорновола та бульвару Тараса Шевченка у період з 10 червня по 10 липня цього року.

Відео дня

На ділянці будуть встановлені дорожні знаки відповідно до схеми організації дорожнього руху. Як виглядає схема, дивіться нижче.

Ремонт біля Драмтеатру 

Біля Тернопільського обласного драматичного театру відновлюють покриття. Там прокладали комунікації для водовідевення. Який вигляд має ця ділянка наразі – дивіться у матеріалі за посиланням тут. 

Частина Театрального майдану перекрита через реконструкцію мережі водовідведення. Однак наразі робітники відновлюють покриття. Для цього використовують бруківку, яка була там раніше.

Робітники розповідають, що на цій ділянці основні роботи вже виконали, тож вони займаються укладанням бруківки. На це може знадобитися до двох тижнів. 

Нагадаємо, як повідомляли у міській раді, в рамках реконструкції інженерних мереж та влаштування дощового колектора, роботи проводять від вулиці Грушевського до вул. В’ячеслава Чорновола. Там влаштували нові мережі водовідведення. 

Читайте також:

Проведуть реконструкцію вулиці Грушевського у центрі Тернополя: ми дізналися подробиці

Планували 90 мільйонів на реконструкцію комунікацій: що саме роблять на вулиці Грушевського

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Діана

    А там же ремонт вроді завершився вже я щось таке читала

keyboard_arrow_up