У Тернополі п'яний водій без документів намагався втекти від патрульних. Як його ловили

У Тернополі п'яний водій без документів намагався втекти від патрульних. Як його ловили

Близько 4-ї години ранку 9 січня, патрулюючи на проспекті Степана Бандери, поліцейські помітили автомобіль BMW, котрий рухався з несправною фарою. Інспектори вирішили зупинити автівку, але водій не виконав вимогу охоронців порядку про зупинку. Поліцейські почали переслідування транспортного засобу. На вулиці Пушкіна водій не впорався з керуванням та здійснив наїзд на перешкоду. 

Після зупинки автомобіля водій та пасажир різко відчинили двері транспортного засобу та подались на втіки.

Далеко втекти не вдалося! Патрульні швидко наздогнали та зупинили водія. 
У ході спілкування, патрульні виявили в чоловіка явні ознаки алкогольного сп'яніння. Інспектори запропонували йому пройти огляд на стан сп'яніння за допомогою алкотесту Драгер, на що громадянин погодився. Результат огляду на місці виявився позитивним, прилад показав 0,60 проміле алкоголю в крові водія, що перевищує допустиму законом норму. Також поліцейські виявили в нього відсутність посвідчення водія відповідної категорії.

Охоронці порядку склали на водія протокол за ч.1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані сп'яніння), ст.124 КупАП (порушення ПДР України, що стало причиною ДТП) та винесли постанову за ч.1 ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом без відповідних документів).

На щастя, цього разу обійшлось без потерпілих, але така безвідповідальність та зухвалість водія могли спричинити трагічні наслідки, як для нього самого, так і для пасажирів! Як вдалося встановити пізніше, в автомобілі знаходилось шестеро осіб. І кожного з них водій наражав на небезпеку. Пам'ятайте, транспортний засіб — це джерело підвищеної небезпеки!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Анонім
    Ну а толку сплотить штраф і всі діла і плювати хотів він на всіх . На мою думку штрафи нічого не вирішать тут єдиний засіб це або 2 роки тюрми або 3 роки громацьких робіт.
  • ВолодяУкраїна!
    Ну молодці хлопці що спіймали і ні хто не постраждав прекрасна робота вітаю.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 У Бережанах дефілювали у старовинних строях з 17 сіл громади photo_camera 19:00 Тернопільська «Нива» зіграла внічию в останньому домашньому матчі сезону play_circle_filled 18:00 Двоє жителів Тернопільщини втратили через шахрайство понад 145 тисяч гривень 17:04 Побиті вікна і дерева на сходах: Будинок культури залізничників поступово руйнується Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 16:03 Службовця ТЦК викрили на шахрайстві й хабарі — під час затримання у нього виявили наркотики 15:02 Важливо, що про них пам’ятають: у День Героїв нагородили тих, хто віддав життя за Україну. Посмертно 14:00 Призначили дату розгляду апеляції нардепки Марченко, якій присудили два роки тюрми 13:00 У палатах обласної дитячої лікарні облаштували розкладні ліжка для рідних пацієнтів photo_camera 12:00 Обличчя сучасної історії: воїни 44-ї артбригади у День Героїв photo_camera 11:00 Чортків’янин Михайло Медведик повернувся додому після більше року російського полону photo_camera 10:00 Як приготувати запашне та вітамінне варення з бузку 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Дмитра Козака і Віталія Добринського 22:00 Тернопільські борці здобули перемоги на міжнародному турнірі в Чехії 21:00 «Хочу, щоб у виробах була душа»: військовий після поранення створює авторський декор з металу та дерева photo_camera 20:34 Журналісти повідомили, що перший заступник начальника поліції Тернопільщини вніс заставу у 5 мільйонів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up