У Тернополі розшукують водія, який збив жінку і втік з місця аварії (ФОТО)

У Тернополі розшукують водія, який збив жінку і втік з місця аварії (ФОТО)

Аварія трапилася у Тернополі 15 квітня близько 23:30.

15 метрів не дійшла до пішохідного переходу жителька обласного центру і як результат — вона потрапила під колеса автомобіля, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Аварія трапилася 15 квітня близько 23:30. 46-річна жінка переходила дорогу на вулиці Мазепи, коли її збило авто. Водій з місця події втік у напрямку центру Тернополя.

Потерпілу з закритою черепно-мозковою травмою, струсом, переломом передпліччя та з саднами обличчя госпіталізували до лікарні.

Правоохоронці розшукують водія-втікача. За попередньою інформацією — підозрюваний керував, ймовірно, автомобілем марки Volkswagen сірого кольору. 

Якщо ви бачили дану автопригоду або проїжджали в тією ділянкою дороги і маєте в авто реєстратор, допоможіть встановити місцеперебування порушника. Вирішується питання про внесення даного факту у ЄРДР згідно статті 286 ККУ.

Повідомити інформацію можна за номерами телефонів: 27-11-70, 067-351-38-37 або на лінію "102".

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Свєта Ковальчук
    Порушила правила чи ні  треба надати людині першу допомогу викликати швидку поліцію
  • Валєра Правдоруб
    Забули вказати що жінка порушила правила
  • Инна Панчук
    Если вы до сих пор одиноки,не надо отчаиваться! Вам поможет бесплатный телеграм канал знакомств https://t.me/airybay_bot . Очень много людей ищут свою половинку,и кто то обязательно ищет тебя!                                                                                                Telegram  💝😀
    (https://t.me/airybay_bot)Airybay Dating❤️
    🗣 Best direct dating!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Яким був проспект Бандери 60 років тому: дивіться фото 20:00 Спорт як шлях до повернення: Тернопільський обласний ветеранський простір допомагає ветеранам відновити активне життя 20:00 Тернополяни можуть платити за світло вдвічі менше: пояснюємо, як перейти на лічильники «день-ніч» 19:02 Річки басейну Дністра можуть досягти найнижчих рівнів за весь період спостережень Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:00 Виплати до Дня Незалежності 2026: хто та скільки може отримати від держави 17:45 У Тернополі розпочався благодійний концерт Павла Табакова play_circle_filled photo_camera 17:02 У Більче-Золотому центр реабілітації допомагає захисникам, цивільним та дітям повертитись до життя 16:00 Третій день фестивального містечка «Тернопіль Вражає»: як відпочивають тернополяни photo_camera 15:02 Відійшла у вічність багаторічна директорка школи-колегіуму Патріарха Йосифа Сліпого Марія Гуцал 14:23 «Щоб Тернопіль міцнів та процвітав»: які побажання залишають місту 14:03 Ракетний удар знищив книжковий ринок у Києві photo_camera 13:01 У Тернополі працює «Книжкова площа» photo_camera 12:04 Пиріг Незалежності – 2026: поділіться своїм родинним рецептом play_circle_filled 11:01 Вона сказала «Так»: тернополянин освідчився коханій під час концерту до Дня міста play_circle_filled 10:03 Аншлаг на Співочому полі: Тернопіль святкував День міста play_circle_filled photo_camera 09:00 Обірвалось життя Героя з Шумщини Михайла Слив’юка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up