У Тернополі "шумахер" ледь не збив людину на пішохідному переході. Порушення зафіксував відеореєстратор (ВІДЕО)

У Тернополі "шумахер" ледь не збив людину на пішохідному переході. Порушення зафіксував відеореєстратор (ВІДЕО)

Чоловік став свідком грубого порушення правил дорожнього руху іншим водієм та за допомогою відеореєстратора зафіксував даний інцидент, а відеозапис з порушенням надіслав поліцейським.

У вівторок, 2 червня, до управління патрульної поліції в Тернопільській області звернувся громадянин, який став свідком грубого порушення правил дорожнього руху іншим водієм. Кермувальник ледь не збив чоловіка, який переходив проїжджу частину дороги на нерегульованому пішохідному переході.

Заявник зафіксував порушення за допомогою відеореєстратора та надав відеозапис поліцейським.

Патрульні оперативно перевірили інформацію та розшукали водія автомобіля Fiat, який порушив правила дорожнього руху. Інспектори склали на водія протокол за ч. 4 ст. 122 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило створення аварійної ситуації) КУпАП та вилучили посвідчення водія.

 

Читайте також: Подробиці смертельної аварії в Озерній: водій з кумом та двома земляками їхали на заробітки до Польщі
 

Стали очевидцем правопорушення — не залишайтесь осторонь, телефонуйте на спецлінію 102 та повідомляйте поліцію.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (19)
  • Коля
    ПДР - пішоходу забороняється виходити на дорогу якщо він не впевнився в безпеці цього. Це також стосується і вискакувати з-за машини коли його не видно.
    Volodymyr Berestovskyy reply Коля
    Він не біг, не скакав, а просто йшо в по переходу, машина зліва зупинилася, а те, що той що зправа зловив гаву - це вже його проблема..
    Тетяна reply Коля
    100 % Як можна відповідальність за своє життя перекладати на інших !
    Dimon S reply Коля
    То часом не ви тим бусиком їхали?
    Дятел не зупинився, а винен пішохід?
  • як мажори на кадіках правела порушували=)
    Оо Мажор на кадіку але олень =))
  • Анна Скульська
    Більше б таких свідомих водіїв
  • Світлана Коненко
    Висить знак, перехід.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:35 Які ціни на бензин на різних АЗС станом на 9 березня та чи може пальне бути по 100 гривень 12:05 Перекинуту автівку виявили на узбіччі об'їзної в Кременці 11:30 У Тернополі відзначили 212-ту річницю від Дня народження Шевченка photo_camera 10:50 22-річний водій на Кременеччині намагався відкупитися від поліції за 20 тисяч гривень Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 10:16 Жінка з Тернопільщини втратила 300 тисяч, намагаючись «витягнути» сина з ТЦК 09:35 У Тернополі чистять підвали та горища: триває двомісячник благоустрою 09:00 На щиті у Підгороднянську громаду повертається Герой Микола Максим 08:00 Чи порушують ваші права, якщо у магазинах відмовляються приймати куп'юри номіналом 1, 2, 5 та 10 гривень 21:00 «Смерть тут завжди на плечі сидить, як пташка»: поет, науковець, який друкувався в Тернополі, про метафори на «нулі» 20:00 Учитель музики з села на Тернопільщині завірусив TikTok: кліпи учнів збирають мільйони переглядів play_circle_filled photo_camera 19:00 «Я плакала і сміялася водночас». З російського полону повернувся Віталій Прокіпчук з Борщівщини 18:00 Що потрібно знати про НМТ—2026: дати та терміни, які важливо не проґавити 17:04 Особливості оформлення закордонного паспорта дітям різного віку: що потрібно знати 16:00 Плов з грибами, який смакуватиме кожному: рецепт від Клопотенка, який під силу кожному play_circle_filled 15:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Богдана Суховія та Богдана Поляного 14:00 Усі працівники шкіл та садків проходитимуть додаткові перевірки перед влаштуванням на роботу 13:00 До 16° тепла принесе новий тиждень: прогноз погоди на 9-11 березня в Тернополі та області
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up