У Тернополі водій Mersedes збив 6-річного хлопчика (ОНОВЛЕНО)

У Тернополі водій Mersedes збив 6-річного хлопчика (ОНОВЛЕНО)

25 травня о 8.12 бригада швидкої виїжджала на вул. Карпенка в Тернополі, на ДТП.

6-річного хлопчика, який переходив дорогу, збило авто «Мерседес», повідомляє генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус.

—  Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, множинними забійними саднами та ранами лобної ділянки голови, пошкодженням кісток носа юного пацієнта, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню, — йдеться у повідомленні пана Джуса.

Інформація правоохоронців і медиків швидкої, як завжди, дещо різниться.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області, із тілесними ушкодженнями до медзакладу бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала 7-річного тернополянина. Травми хлопчик отримав у результаті наїзду автомобіля.

Аварія трапилася 25 травня о 9:00 в дворі одного з будинків. Водій автомобіля Mercedes збив дитину, яка, за його словами, раптово вибігла з-за припаркованого авто. Загальмувати кермувальник не встиг.

На щастя, тілесні ушкодження хлопчика виявилися легкими, лікарі після надання меддопомоги відпустили його додому. У водія працівники поліції відібрали зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.

Даний факт правоохоронці внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно із статтею 286 (порушення правил дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Довідка

Загалом 25 травня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 300 викликів до пацієнтів, здійснили 125 госпіталізацій; з них по Тернополю обслужено 119 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 46 пацієнтів. 

За останню добу найбільше, як завжди, було викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на побутові травмування та різні нещасні випадки.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Пережила Голодомор і війну: жителька Тернополя відзначила 100-річний ювілей 21:00 У Пужниках на Тернопільщині польські та українці науковці розпочали новий етап пошукових робіт 20:01 Тернопільські вокалістки серед найкращих на міжнародному фестивалі в Болгарії photo_camera 19:00 Розширюють Алею пам’яті на бульварі Шевченка photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Троє випускників з Тернополя отримали 200 балів на НМТ з історії України 17:20 У Тернополі пробіг «Старт до Олімпу» зібрав близько 300 учасників 16:40 У Тернополі на маршрути вийшли п’ять нових тролейбусів «Електрон» photo_camera 16:10 Видання «20 хвилин» вкотре потрапило на Мапу рекомендованих медіа в Україні 15:40 Бійка в парку «Здоров’я» закінчилася лікарнею: у Тернополі чоловік отримав тяжкі травми 15:10 На Будного водій Lanos наїхав на велосипедиста 14:30 У Підгородньому кілер розстріляв чоловіка в авто: суд виніс вирок нападнику 14:00 Почаївську лавру перевірять на можливі зв’язки із забороненою в Україні релігійною організацією 13:15 У Заліщиках хлопчик отримав тяжкі травми внаслідок падіння з електроскутера 12:45 На Тернопільщині обмежують рух великовагового транспорту 12:17 У Тернополі спецпризначенці та медики втихомирили агресивного чоловіка 12:15 Ремонтують дороги на Подільській, Лукіяновича та Промисловій 11:45 Збитки довкіллю на понад 1,2 млн грн: підозрюють директора комунального підприємства на Тернопільщині photo_camera 11:20 У Білій проведуть Купальський вечір на підтримку ЗСУ 10:30 Новий бойовий контракт: які терміни і доплати за ризик
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up