У Тернополі за минулу ніч - спіймали п'ять п'яних водіїв

У Тернополі за минулу ніч - спіймали п'ять п'яних водіїв

Управління патрульної поліції в Тернопільській області наголошує водіям: будьте пильними та дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

Одним з основних напрямків роботи патрульних є забезпечення безпеки дорожнього руху.

Протягом минулої ночі поліцейські склали п’ять адміністративних матеріалів за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння). Всі кермувальники відмовилися проходити огляд на визначення стану сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу чи у найближчому медичному закладі. Надалі, міру покарання для водіїв визначатиме суд.

Нагадують, що за керування в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння (вчинене вперше протягом року) – штраф 10200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1 рік;
– якщо ці дії вчинені повторно (вдруге) протягом року – штраф 20400 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки;
– якщо особа вже двічі протягом року притягалася до відповідальності за подібні дії – штраф 40800 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:12 Били і катували навіть діючих військових і ветеранів: деталі затримання людей у формі в Тернополі play_circle_filled photo_camera 19:02 Ветеран, якого били у Настасові і стріляли над головою, боїться, що справу спустять на гальмах 18:22 Аварійні відключення світла застосовані на Тернопільщині 18:00 На Білецькій 11А проведуть благоустрій без бюджетних коштів Від читача 15:52 Благодійний фестиваль «Культурна мобілізація» 16:30 Скористатися послугою е-Розлучення зможуть подружжя, у яких немає неповнолітніх дітей 15:54 Підозрюють у вимаганні і катуванні: у Тернополі підозри вручили вже сімом особам у камуфляжі 15:30 Незаконно видобували пісок у Тернополі на 76 мільйонів. Хто причетний до оборудки? 15:00 Жителька Тернопільщини хотіла заробити на криптовалюті, натомість збагатила шахраїв 14:21 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 15 жовтня) 14:10 Демонтують самовільно встановлену огорожу біля Тернопільського ставу 13:30 Зеленський підписав закон про заходи безпеки в школах — можуть залучати поліцію охорони 13:00 Дві водійські послуги знову працюють в Дії 12:20 Звільнені з полону тернопільські військовослужбовці отримають грошову допомогу 11:45 У Тернополі закуплять ще п’ять низькопідлогових автобусів 11:00 В аварії на Шопена постраждала тернополянка 10:35 У семи областях застосовували аварійні відключення через ворожі обстріли: яка ситуація в енергосистемі 10:18 У Тернополі затримують людей у камуфляжі. Що відомо? 10:00 Стартують безкоштовні додаткові заняття для школярів — як зареєструватися 09:30 У Хоросткові зібрали майже 20 літрів донорської крові
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up