На Провідну неділю до кладовищ курсуватиме більше громадського транспорту

На Провідну неділю до кладовищ курсуватиме більше громадського транспорту

12 травня транспорту курсуватиме переважно за графіками робочих днів.

У зв’язку із очікуваним збільшенням пасажиропотоку до кладовищ у Провідну неділю, буде більше  громадського транспорту, що курсують до міських кладовищ, розташованих на території Тернопільської громади.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

Відтак, громадський транспорт курсуватиме до кладовищ за таким розкладом:

Відео дня

Кладовище на вул. Микулинецькій:

  • 12 травня передбачено роботу транспорту на тролейбусному маршруті №8 та автобусних маршрутах №№ 5, 5А, 8, 18, 31 в кількості, відповідно до розкладів руху на робочі дні.

Кладовище (с. Підгороднє):

  • 12 травня виконання усіх рейсів автобусами маршрутів №11, № 27 до міського кладовища в с. Підгороднє, згідно розкладів руху на робочий день;
  • виконання рейсів автобусами маршруту №1А до міського кладовища в с.Підгороднє, відповідно до затвердженого розкладу руху та потреб пасажиропотоку.

Кладовище (Львівське шосе):

  •  12 травня передбачено роботу двох автобусів маршруту №32 відповідно до затвердженого розкладу руху.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що священники та екологи щороку закликають не нести на могили штучні квіти.

 

Читайте також:

Скільки коштують штучні квіти у Тернополі та чому їх не варто нести на кладовище

Тернополян закликають не нести на могили штучні квіти і вінки

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up