У Центрі машина збила дівчину на переході. Водій визнав свою провину

У Центрі машина збила дівчину на переході. Водій визнав свою провину

Аварія сталася у Центрі неподалік колишнього "Бурячка" 21 грудня близько 10.00. Автомобіль збив дівчину на пішохідному переході, її забрала швидка, однак серйозних травм вона не отримала. 

Про аварію повідомив у "Фейсбук" Святослав Журовський. 

Потерпілу забрала швидка. Про її стан наразі невідомо. На місці події свідки розповіли розповіли журналісту "20 хвилин", що водій Mitsubishi виїжджав з вул. Коперника і збив пішохода. 

Корисне посилання

Актуальні ціни на Mitsubishi у Тернополі на Automoto.ua.

 

-Свідок, який йшов за метр від потерпілої каже, що водія іномарки пропускала інша автівка і тому кермувальник різко та швидко рушив з місця не глянувши, чи є хтось на переході. Від удар дівчину відкинуло.

- Дівчина переходила через пішохідний перехід. Він виїжджав з другорядної дороги, дав по газах і на пішохідному переході наїхав на дівчину, - розповідає очевидець ДТП Сергій.

- На місці події працювала слідчо-оперативна група, - повідомили в головному управлінні Національної поліції. - За попередньою інформацією, іномарка виїжджала з вулиці Коперника на Руську. У цей момент на перехід вийшла дівчина, яка і опинилася під колесами авто. Водій визнає свою вину і те, що був не уважним. Попередньо кермувальник тверезий, але у нього взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство.

Через аварію на вул. Руській, Коперника та просп. Бандери утворилися затори, працює регулювальник. 

До слова, 19 грудня зранку на цьому ж місці також була аварія. Водій Toyota Camry на пішохідному переході збив 15-річну школярку. В соцмережах повідомляють, що водієм іномарки був працівник прокуратури. Це підтвердили і в прес-службі патрульної поліції. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (14)
  • Anonymous
    Це головна проблема наших водіїв! Не треба смикатись (дергаться), треба спокійно їхати - "в темпі вальса". Навіть водій ДТП це признав (за що йому подяка). Пофіг, що тобі позаду сигналять - їдь спокійно!
  • бурундук
    ладно вже якби перший раз там ДТП - можна було б спихнути вину на водія-мудака або пішохода-роззяву. А то 2 ДТП за два дня на тому ж місці.  там явно тре якось організувати рух, бо то жах
  • Петро Білецький
    Там і мене була раз машина збила. Я вже давно то казав, чо вони не поставлять там дзеркала ??!!  Шофер має в всі три сторони дивитись і ше й дивитись чи пішоход дорогу не переходить
  • Мандаринчик
    Все просто, водій повертав права стойка закрила якраз ту частину де людина не побачив, швидкість там максимум 10 була, так шо я думаю там нічого з людиною не сталось.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:15 Графік відключення світла в Тернополі та області на 19 січня 21:00 «Вітьок — це життя»: у Тернополі презентували книгу «Віктор Гурняк» photo_camera 20:00 Громада на Тернопільщині отримала у власність адмінбудівлю вартістю понад 208 мільйонів гривень 19:00 Де в Тернополі можна витратити 1 000 гривень «Зимової підтримки»: перелік магазинів, аптек та книгарень Від читача 20:37 Лінія 112 — канал допомоги у разі відсутності тепла, води чи світла 18:48 На об'їзній Dacia влетіла у вантажівку. Водія забрала швидка 18:02 Коли військовослужбовці набувають право на отримання «оздоровчих» – розʼяснення Міноборони 17:00 Скільки триватимуть шкільні канікули в громадах на Тернопільщині і чи працюватимуть дитсадки 16:02 Вкрав авто у швагра, проїхав 100 м, скоїв ДТП і п’яний заснув. Що сказали суд і рідні 15:00 Туман і ожеледицю прогнозують на Тернопільщині 19 січня 14:02 Чи потрібно додатково вживати вітаміни узимку і в яких продуктах вони є 13:00 П'ять пожеж за добу ліквідували рятувальники Тернопільщини photo_camera 12:00 Життя, присвячене медицині: відійшла у вічність Валентина Кушнір 11:00 У Тернополі підготували 15 Пунктів незламності: коли вони запрацюють 10:00 Готуємо сніданок з лаваша
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up