В аварії на Чортківщині постраждали четверо людей

На Чортківщині маршрутний автобус зіткнувся з причіпом вантажівки.
28 листопада о 19:25 трапилася аварія на дорозі «Бучач–Чортків–Скала-Подільська» в селищі Заводське.
Про це повідомили в поліції Тернопільської області.
Про дорожньо-транспортну пригоду правоохоронців повідомив водій маршрутного автобуса. Чоловік сказав, що зіткнувся із причіпом вантажного автомобіля Volvo.
Як з'ясували працівники Чортківського районного відділу поліції, водій Mercedes-Benz 709 не впорався з керуванням та допустив зіткнення із причіпом Kogel SN 24.
На момент ДТП в салоні автобуса були пасажири. Кермувальник та троє з них звернулися по допомогу до лікарні. Двох людей госпіталізували.
Правоохоронці звертаються до водіїв бути особливо уважними на дорозі з настанням темної пори доби та погіршенням погоди. Не забувати вмикати фари, дотримуватися швидкісного режиму та враховувати погодні умови.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що того ж дня в аварії на Тернопільщині загинув пішохід.
Читайте також:
На Тернопільщині водій буса на смерть збив пішохода
Госпіталізували у важкому стані: у поліції розповіли деталі ДТП на Чортківщині
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.