В метрі від заправки горіла іномарка (ОНОВЛЕНО)

В метрі від заправки горіла іномарка (ОНОВЛЕНО)
  • В обидва боки від місця події зупинили транспорт.
  • Дуже великі затори.

 

Автомобіль Citroen Berlingo загорівся дорогою, рухаючись від Збаразького кільця в напрямку вул. 15 Квітня, неподалік заправки WOG. Це трапилось 12 лютого, близько 13.45.

  • Позаду їхало патрульне авто. Вони зупинили автомобіль, що горів, - розповів активіст тернопільського осередку ВО «Автомайдан» Петро Федорович, який став очевидцем пригоди. – Машина на пропані, ймовірно, в цьому причина. Три вогнегасника використали водії автомобілів, що проїжджали повз, але палаюче авто загасити не змогли.

Previous Next

На щастя, каже активіст, ніхто не постраждав. Невдовзі на місце приїхало ще одне патрульне авто, поліцейські перекрили рух в обидва боки.

Відео дня
  • Приїхали пожежна «Газель», вогонь загасили, - каже Петро Федорович. – Але автомобіль знову починав горіти. І так разів п’ять, не менше.

12 лютого в м. Тернопіль на вул. 15 квітня (біля заправки WOG) виникла пожежа в моторному відсіку легкового автомобіля «CITROEN Berlingo», повідомив начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи управління державної служби з надзвичайних ситуацій в області Сергій Данілін.

- Внаслідок пожежі вогнем знищено моторний відсік, бампер, 2 передні колеса та лобове скло, - каже Сергій Данілін. - Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом. 

Відео - Ігор Осадца

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
×
0%
  • Герасимчук Ростислав 12 лютого 2017 р.
    Нещодавно тут стаття була про гбо, а ось вам і імовірні наслідки такого обладнання.
    Lordan Julia reply Герасимчук Ростислав 13 лютого 2017 р.
    а головою подумати? Газ вибухнув би, якби причина була в ньому. А ще рекомендую переглянути, як випробовують балони для ГБО.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Колекція Театру мод Галицького коледжу отримала перше місце на Всеукраїнському конкурсі photo_camera 21:00 У «Дії» з'являться всі документи про освіту: яку матимуть важливу опцію 20:35 У Тернополі запрацював ще один фонтан 20:01 Обіцяють понад 1000 євро на місяць: які сезонні роботи актуальні на Тернопільщині та в Європі Від читача 16:51 Тернополяни можуть вивчати італійську мову на безоплатному онлайн-курсі: деталі 19:30 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 3-4 травня 19:03 72-річна, яку збив автомобіль, померла у лікарні. Як покарав суд водія 18:30 Житлові субсидії: що треба знати отримувачам допомоги по завершенні опалювального періоду 18:00 Дикий кабан і далі гуляє Тернополем. Усім байдуже? 17:58 На об’їзній потрійна ДТП. Рух транспорту — ускладнений 17:30 Грози, град і похолодання: як зміниться погода на Тернопільщині 17:06 У Тернополі постраждав чоловік, намагаючись загасити вогонь в квартирі 16:27 Затримали чоловіка, який за 10 тисяч доларів обіцяв військовому посприяти у звільненні зі служби 16:03 На Коперника почали відновлювати фасад будинку: скільки коштів мають витратити на роботи? photo_camera 15:30 Ще 20-тьом захисникам присвоїли звання «Почесний громадянин міста Тернополя» посмертно 15:00 Вирок ексзаступнику начальника ОВА Гайдуку розглянуть  в апеляції. Йому загрожує 8 років ув’язнення 14:30 У Тернополі попрощалися із загиблим поліцейським Василем Паньківим play_circle_filled photo_camera 14:06 Як оформити спадщину в Україні, якщо ви перебуваєте за кордоном 13:45 Проколола медичною голкою око трирічному синові: суд призначив покарання жінці з Бережан 13:20 Ліки з наркотиками розповсюджували на Тернопільщині: судитимуть п’ятьох осіб
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up