Біля "Текстильника" на пішохідному збили жінку. До "шостого" затор

Біля "Текстильника" на пішохідному збили жінку. До "шостого" затор
  • Про аварію біля зупинки громадського транспорту "Текстильник", яка трапилася вранці 9 грудня, редакцію повідомили читачі. 
  • Внаслідок аварії з кільця на Злуки до кільця біля "шостого" утворився затор. 

- На Злуки серйозна аварія. Там на пішохідному переході збили жінку. Здається вона була з дитиною. Зараз затори, - розповіла тернополянка Наталія близько 08.30 год.

На місці подій близько 09.10 журналістка "20 хвилин" побачила лише поліцейських, які оформлювали ДТП та автівку, яка, за словами очевидців здійснила наїзд на людину. 

 

 

- В аварії постраждалі жінка 1976 року народження, - прокоментували патрульні. - Водій автомобіля Ford 1968 року народження не помітив пішоходів.

Про стан жінки ми дізнаємось згодом. За попередньою інформацією, у неї незначні тілесні ушкодження. Її забрала шкидка. Зараз очікуємо коментар від медиків. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (37)
  • Lyuba Sosnova
    Водії мають дотримуватися правил тут немає бути добросовісні  недобросовісні і пішоходи повинні бути уважні коли переходити дорогу але у нас більша вина водіїв
    Теодор Мармонтов reply Lyuba Sosnova
    Lyuba Sosnova а трупів більше серед пішоходів.
  • Roma Cherneta
    Я багато ходжу пішки по місту, пішохідні переходи це " мої друзі" ( дуже часто користуюсь ними). Є добросовісні водії які пригальмовують перед переходом, а є такі що пішохода і правил для нього не існує!!((((
    Теодор Мармонтов reply Roma Cherneta
    Рома Чернета дебілів хвататає з обох сторін. Я взяв собі за правило ходити в яскравих речах. І, реально почали пропускати скорше ніж сірого і не замітного. А в тих же європах пішоход зобовязані носити світлоповертаючі браслети і штрафуються за переход без них в темну пору.
  • Толік Федорчук
    Водій зрозуміє мене
  • Толік Федорчук
    А скільки випадків коли пішоход сам «вилітає « на дорогу (а ше може бути в навушнках чи в телефоні)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Люди реанімували посеред вулиці: у Тернополі медики та очевидці врятували чоловіка після клінічної смерті 21:40 Злива підтопила ділянку траси М-19 у Горинці: рух транспорту змінили 21:00 У парку Шевченка квітне лавандова клумба photo_camera 20:05 Писали про переміщення ТЦК — залишилися без телефонів. Як карають суди на Тернопільщині Від читача 16:23 Викрили шахрайський call-центр, який ошукав громадян США на понад 500 тисяч доларів 19:06 Замах на дев’ятикласницю школи №5: що з’ясували слідство, школа та адвокати 18:00 У Тернополі за місяць оштрафували 32 водіїв за паркування на місцях для родин Героїв 17:20 Ділянку на Стуса може отримати фірма, зареєстрована кілька місяців тому 16:50 100-річний ювілей відзначила довгожителька з Чортківщини Євгенія-Владислава Гайдук 16:10 Тернопільські школярі вибороли призові місця на світовій олімпіаді з креативності у США photo_camera 15:40 У дворі будинку на 15 Квітня водій Tesla наїхав на неповнолітнього 15:15 На Рівненщині сталось зіткнення потяга та мікроавтобуса: є загиблі photo_camera 14:30 Олена Палига знову стала директоркою Тернопільської початкової школи «Ерудит» 14:00 3,8 проміле алкоголю показав «драгер» у крові водія, який збив дитину на електросамокаті 13:30 На підприємстві в Тернопільському районі травмувався 22-річний працівник 13:00 На Протасевича рятувальники звільнили автомобіль від поваленого дерева 12:30 Горіли гаражі на Довженка 12:00 76-річна жителька Тернополя переказала шахраю понад 370 тисяч гривень 11:20 Після завершення періоду нересту, на Тернопільщині знову дозволили вилов раків 10:40 28 років очолював Тернопільську школу №29: Анатолій Ятищук іде з посади директора
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up