Вночі на Злуки пішохід потрапив під колеса авто, бо переходив дорогу не на переході

Вночі  на Злуки пішохід потрапив під колеса авто, бо переходив дорогу не на переході

Аварія трапилась близько в ніч з 19 на 20 листопада на проспекті Злуки. Водій авто Dacia Logan збив чоловіка за межами пішохідного переходу. Водій був тверезим, постраждалого забрала "швидка".

- Близько 00:30 на проспекті Злуки, 1 відбулось ДТП з потерпілими, - повідомляють в прес-службі патрульної поліції Тернополя. - За кермом Dacia Logan був 19-річний водій, який наїхав на пішохода, який переходив проїжджу частину в невстановленому місці. На місці аварії поліцеській помітили камери відеоспостереження. 

Потерпілого забрала "швидка".  Текст на визначення стану алкогольного сп’яніння, який водій проходив в наркологічному диспансері, показав негативний результат.  

Корисне посилання

Актуальні пропозиції купити Dacia Logan від 4200$ на Automoto.ua.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Olena
    21.11.2017 близько 18:28 сталась аварія на Замковій 5, навпроти роддому. Синій фіат номери 55022 в'їхав в сірий крайслер і втік з місця ДТП. Можливо хтось бачив чи знає де знаходиться машина та водій, просимо звертатись за номером 102
  • Anonymous
    Що Ви маєте на увазі «постраждалого забрала «швидка»? З прочитаного роблю висновок, що потерпілого забирає автомобіль?? Тобто лікарів (медиків, працівників) екстреної медичної допомоги на місці пригоди не було і допомогу ніхто не надавав? На фото зафіксовано все чітко. Ще б так правильно навчилися описувати події.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Пошуки у Пужниках продовжать: другий етап стартує наприкінці травня 21:03 Школярка з Кременеччини виборола призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з біології 20:03 Дівчинка, яку мама покинула на Київській, вже під опікою родини. А що зі справою біологічної матері? 19:00 Живе у гуртожитку із батьками і братом. Ветеран Андрій Мавдюк, який втратив на війні руку і око, отримає житло Від читача 18:22 Спростування наклепу стосовно діяльності КП «Тернопільводоканал» 18:05 Понад 30 років віддала учням: відійшла у Вічність вчителька Тернопільської школи №27 Світлана Пушкар 17:00 Заборона на вилов риби діятиме на Тернопільщині з 1 квітня 16:15 У Тернополі призупиняють опалювальний період: дата 15:30 Юрія побили і винесли помирати на мороз: є вирок суду 15:00 Надіслав гроші, а фари до авто не отримав: водій натрапив на шахрайську схему 14:25 Ціну підняли майже на 50%: у Заліщиках суд скасував угоди на електроенергію 13:50 У Тернополі вшанували пам'ять загиблих Героїв та Героїнь поминальною панахидою 13:25 Дивани Тернопіль: підприємець Ігор Отрубчак розвиває бренд «Три Дивани», власне виробництво та соціальні мережі (новини компаній) 13:03 На Тернопільщині загинув чоловік, коли спалював суху траву. Ще один — постраждав (оновлене) 12:55 Аварія на Об'їзній забрала життя трьох людей: справу передали до суду 12:20 Ротації у владі: у Тернопільській райраді зареєстрували нових депутатів 11:40 Рада ухвалила закон про підготовку громадян до національного спротиву 11:10 Авто, яке фігурувало у кримінальній справі, передали з Тернополя на потреби військових 10:30 Ремонтують дорогу на трьох вулицях у Тернополі: що треба знати про рух транспорту 09:50 Чи з'являться повістки у Дії: відповідь Мінцифри
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up