Водій вантажівки забруднив вулицю. Тепер оплатить штраф 340 грн

Водій вантажівки забруднив вулицю. Тепер оплатить штраф 340 грн

Об’їжджаючи квадрат патрулювання, патрульні поліцейські помітили автомобіль ГАЗ, який під час руху забруднив проїжджу частину. Подія трапилася сьогодні, близько 15-ї години.

На правопорушення інспектори відреагували миттєво. На нього склали протокол за забруднення дорожнього покриття (ст.139 ч.1 КУпАП). Суд вирішуватиме, яку відповідальність понесе порушник. Передбачено статтею або штраф 340 гривень, або громадські роботи.

Також водію виписано припис на прибирання даної ділянки дороги.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:25 Обрали голову Борщівського районного суду 14:20 Зміни до бюджету-2026: куди спрямують кошти у Тернополі 13:19 На дамбі Тернопільського ставу планують встановити камери автоматичної фіксації швидкості 13:00 У Дністровському каньйоні освятили хрест біля джерела святого Григорія та облаштували місце відпочинку Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 12:08 Добивав ногами і залишив на дивані: у Борщеві чоловік мало не помер після застілля 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 9-10 травня 10:00 Швидко та зручно: готуємо домашнє тірамісу за 20 хвилин 09:00 Тернопіль втратив Героїв Назара Тимофійчука та Володимира Маслака 22:11 Зеленський дозволив провести парад у Москві. Є офіційний указ Президента України 22:00 100 років виповнилося довгожительці з Хоросткова 21:00 З 15 років — мопед, з 17 — автомобіль: що тернополяни думають про можливі зміни для водіїв play_circle_filled photo_camera 20:00 Тернопільські спортсмени встановили рекорди Європи та здобули нагороди на чемпіонаті з пауерліфтингу photo_camera 19:00 Чи безпечна полуниця в Тернополі та які зараз ціни: перевірили журналісти «20 хвилин» play_circle_filled photo_camera 18:00 23-річного чоловіка підозрюють у розбійному нападі 17:30 На сесії погодили продаж на аукціоні земельної ділянки на вул. Стуса 17:00 Судитимуть жителя Тернополя, який за 30 тисяч доларів обіцяв «вирішити питання» із військовою службою 16:30 Тернополяни вимагають відкрити центральний стадіон для мешканців з 6:00 до 22:00 16:05 В Україні запустили систему, яка показує, скільки заробляють у різних професіях 15:35 На бульварі Шевченка нетверезий водій збив знак і в'їхів в будівлю
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up