Взяти квиток на потяг до моря: місія (не)здійсненна?

Взяти квиток на потяг до моря: місія (не)здійсненна?
  • Онлайн сервіси продажу квитків не працюють, довідкова також. Чи їздитимуть цього літа потяги на море, цікавиться тернополянка.
  • Потяги запускатимуть поступово. Чи котрийсь з трьох десятків курсуватиме через Тернопіль – поки невідомо.
  • Після 29 травня інформацію можна буде уточнити в довідковій або у чергового вокзалу.
  • Взяти квиток на поїзд – місія, бачу, нездійсненна, - зателефонувала до редакції Олена Свергун. – Відколи заявили, що в Україні запускатимуть потяги, шукаю квиток, бо в першій декаді червня мушу виїхати в напрямку Одеси. Щодня захожу на різні онлайн додатки – нічогісінько.

Жінка намагалась додзвонитись в довідкову залізничного вокзалу у Тернополі – марно. Слухавку там не брали. Шукала бодай якусь інформацію на сайті Укрзалізниці – нічого.

  • То чи їздитимуть потяги в напрямку моря цього літа – куди і які? – цікавиться пані Олена. – Може, вам вдасться дізнатись бодай якусь інформацію.

Ми перевірили кілька онлайн додатків з продажу залізничних квитків. Шукали потяги до Херсону, Одеси і Запоріжжя на різні дати – від 1 червня. Відповіді різняться, але суть зводиться до того, що не відповідає сервер Укрзалізниці. На останньому весь час видає щось на зразок «квитків у заданому напрямку зараз немає, але ви можете переглянути маршрути з пересадкою». Але і такий спосіб не видає жодного результату.

Нагадаємо, перевезення пасажирів залізничним транспортом у приміському сполученні можуть дозволити вже з 1 червня. Як і міжміському. Проте у вагонах має бути така кількість людей, скільки передбачено технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.
- Від 1 червня в Україні почнуть курсувати деякі приміські потяги, частково відновлять роботу поїзди, які здійснюватимуть пасажирські перевезення – загалом близько 4 десятків, з них близько 10 – Інтерсіті, - повідомила завідувач квиткових кас залізничного вокзалу на станції Тернопіль Любов Баталкіна. – Проте, чи курсуватимуть потяги через станцію Тернопіль – поки що чіткої інформації немає.

Потяги запускатимуть поступово. Вже від 29 травня інформацію щодо потрібного вам напрямку можна буде уточнити у довідковій службі або в чергового по вокзалу.

Довідка

Довідкове бюро залізничного вокзалу на станції Тернопіль: (0352) 47-22-49

Черговий по вокзалу: (0352) 47-21-85.

Опитування

Чи плануєте ви цього літа поїздку на море потягом?

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Валєра Правдоруб
    Краще в болгарію
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Звільнення зі служби, підвищення зарплат та нові контракти: Головнокомандувач про зміни в армії 21:00 Частина «Східного» залишиться без води 20 травня 20:00 Пересохло Джерело №1 у Тернополі. З чим це пов’язано: маловоддям чи забудовою 19:03 Свої проти своїх: жителі Тернопільщини, які працювали на ворога Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 18:03 На Театральному майдані відбудуться Наукові пікніки 17:10 Замах на вбивство дружини: що журналістам розповіли сусіди і знайомі родини 16:40 Мешканця Тернопільщини засудили за ввезення авто під виглядом допомоги для ЗСУ photo_camera 16:20 У Кременці в руках чоловіка здетонував запал до гранати: у нього виявили сотні набоїв photo_camera 15:50 У центрі Чорткова планують змінити рух: показали спроєктовану схему 15:20 На парковці у Кременці палав автомобіль 14:50 Українці тепер можуть дізнатись онлайн, чи є у них обмеження на виїзд за кордон 14:20 У Сопільче проводитимуть обробку від кліщів: рядять утриматись від відвідування парку 13:45 У Тернополі водій не пропустив на пішохідному жінку з двома дітьми 13:05 Росіяни вдарили по Епіцентру в Прилуках: є загиблі та десятки поранених 12:30 Вбивство матері на очах у дітей: судитимуть чоловіка з Монастирищини за смертальні поранення дружині 12:00 На сцені Євробачення вперше звучала бандура: серед її творців — двоє тернополян 11:25 Тариф на воду в Тернополі може зрости майже втричі: просять подавати пропозиції та зауваження 10:40 Колишнього посадовця з Лановеччини оштрафували за несвоєчасне подання декларації 10:11 Аварія на Чортківщині: Volkswagen зіткнувся з вантажівкою, двоє травмованих
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up