З 3 серпня дев'ять потягів не зупинятимуться у Тернополі через посилення карантину (ПЕРЕЛІК)

З 3 серпня дев'ять потягів не зупинятимуться у Тернополі через посилення карантину (ПЕРЕЛІК)

Укрзалізниця з 3 серпня тимчасово скасовує зупинку низки поїздів далекого сполучення у Луцьку та Тернополі у зв’язку з посиленням карантинних заходів.

Обмеження діятиме для поїздів: №41/42 сполученням Дніпро-Трускавець, №12/11 Одеса-Львів, №81/82 Київ-Ужгород, №49/50 Київ-Трускавець, №136/135 Чернівці-Одеса, №108/107 Одеса-Ужгород, №110/109 Львів-Херсон, №86/85 Львів-Новоолексіївка, №715/716 Київ-Львів.

Нагадаємо, Тернопіль потрапив у "червону зону". З 1 серпня нові правила карантину: що потрібно знати?

Зупинка по вказаних станціях буде відновлена після отримання рішень регіональних комісій про послаблення карантинних заходів у Тернополі.

Пасажирам вказаних поїздів, які планували слідувати у/з Тернополя буде запропоновано повернення повної вартості квитків.

Нагадаємо, рішення щодо відкриття або обмеження пасажирського сполучення приймаються комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних адміністрацій, після чого відповідні пропозиції надаються Укрзалізниці.

Усі пасажирські поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Під час перебування на об’єктах інфраструктури, посадки в поїзд та безпосередньо в рухомому складі необхідно обов`язково одягнути захисну маску чи респіратор, користуватися іншими засобами індивідуального захисту, а також суворо дотримуватися усіх рекомендацій МОЗ для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (23)
  • Лєна
    А якщо поїхати в Хмельницький з тими білетами що з Тернополя чи пропустять хто знає???
  • Марія Кутна
    Бозьо все бачить
    Рано чи пізно все закінчиться
    Не бояться гріху в них же є діти внуки
  • Nadya Roga
    ДЕБІЛИ!
  • Олег Кушнір
    Ідіоти одні там сидять, нема кому бити то всьо
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У музеї Тернополя зберігають фрагмент давньоєгипетського саркофага 21:00 Дружина вірила, онуки чекають: історія захисника Миколи Хархана з Тернопільщини photo_camera 20:00 Кожен донат — це збережене життя: волонтери просять зібрати кошти на авто для захисників з Тернопільщини 19:00 Від 200 до понад 4000 гривень за один квиток: скільки коштує доїхати з Тернополя до інших областей Від читача 17:05 Партнерство для результату: новий етап співпраці з Агенцією регіонального розвитку 18:05 Заморозки та сильний вітер: на Тернопільщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки 17:01 Відійшов у вічність протоієрей Михайло Кільчицький 16:00 Як на Тернопільщині водять великодні гаївки: добірка із соціальних мереж play_circle_filled photo_camera 15:00 Помер хірург з Чортківщини Степан Болібрух 14:00 «Мішанина» по-тернопільськи: у мережі показали як готувати традиційну великодню страву play_circle_filled 13:00 Смертельна аварія на Чортківщині: водію стало зле за кермом 12:30 Хабар за інвалідність: судитимуть лікарку обласного онкодиспансеру 12:27 Сергій Надал на фронті передав воїнам 105-ої бригади ТРО автомобіль, квадрокоптери та іншу техніку (на правах реклами) 12:00 Затримали чоловіка за фейкове «замінування» Лановецького ТЦК 11:30 Вогонь ревнощів: на Тернопільщині затримали чоловіка за підпал 11:00 Долар та євро знову ростуть: який курс валют в обмінниках та банках 10:00 Благодатний вогонь з Єрусалиму привезли у Тернопіль play_circle_filled photo_camera 09:00 «На щиті» повертається до рідного дому Герой з Тернопільщини Володимир Гургач 08:00 Світлий тиждень 2026: традиції та що не можна робити
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up