За ніч патрульні впіймали трьох п'яних водіїв

За ніч патрульні впіймали трьох п'яних водіїв

В ніч з 22 на 23 жовтня патрульні зупинили нетверезих водіїв на вулицях Бродівській, Крушельницькій та Польового. В двох водіїв в крові майже 0,8 проміле, водій BMW від алкотесту відмовився. 

Близько 23:00 години на вулиці Бродівській патрульні зупинили ВАЗ-2107, 29-річний водій якого перебував з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Результат проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння водія "сімки" на місці – 0, 77 проміле. 

Тієї ж ночі неподалік, на вулиці Крушельницької близько 00:35 зупинили  Opel Vivaro  40-річний, який також на вигляд був нетверезим. Алкотест показав  – 0, 76 проміле. 

Корисне посилання

Актуальні ціни на ВАЗ 2107 у Тернополі на Automoto.ua.

В обох випадках патрульні склали протокол, вилучили посвідчення водія та видали тимчасовий дозвіл на право керування автомобілем.

Також близько 00:20 на вулиці Польового зупинили 35-річного водія BMW-750, який також перебував з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на місці та в найближчому медичному закладі відмовився в категоричній формі в присутності двох свідків. На нього склали протокол згідно ч. 1 ст. 130 т винесли постанову згідно ч. 2 ст. 122 КУпАП, вилучили посвідчення водія та видали тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Іра
    а ще скільки НЕ впіймали)) здається мені..що коли були даішники..то п"яних було менше! зупиняли всіх підряд...а тепер зупинять,якщо машиною веляє))
    бурундук reply Іра
    то правда, що багато не зловили. Але даїшники могли на рівному місці штрафувати, і тверезого пяним зроблять
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:33 Майно школи на Кременеччині вартістю 22 мільйони гривень суд залишив у власності держави 12:06 Ухилянти на Тернопільщині: коли стан здоров’я чи релігія не рятують від реальної тюрми 11:30 З будинку батька загиблого Героя вкрали 40 тисяч гривень: підозрюють жінку з Бережанщини 11:06 Нейрохірург Петро Гудак безоплатно консультуватиме в Чортківській лікарні Від читача 12:27 Видавали себе за поліцію Латвії: в Україні ліквідували мережу шахрайських кол-центрів 10:25 Уламки ракети Х—101 виявив місцевий у полі між селами Кам'янка та Романівка 10:10 Як працює схема з «грошима від ООН»: чоловік з Тернопільщини втратив 64 тисячі гривень 09:35 У Львові ворожий безпілотник пошкодив будівлю СБУ 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Ростислава Маковського, Романа Шемлія, Володимира Яворського та Василя Придія 08:00 У програму «Доступні ліки» із квітня додадуть 37 нових препаратів 22:00 Хранитель часу: майстер із громади вже 33 роки заводить годинник на ратуші Чорткова 21:00 Терпіти або діяти – вибір за тобою: переселенка з Енергодара відновила бізнес у Тернополі після евакуації 20:03 «Я не могла йому сказати, що мама не дочекалася…» З полону повернувся Костянтин Глінчіков 19:45 Графік відключення світла в Тернополі та області на 19 березня 19:00 У центрі Тернополя заборонили електросамокати і мопеди: що кажуть містяни (ОПИТУВАННЯ) play_circle_filled 18:00 Фільм «Ти — космос» отримав найбільше нагород: премія Параджанова оголосила переможців 17:20 Новий автобусний маршрут запрацював у Чортківський громаді 16:45 На Тернопільщині незаконно зрубали 20 гектарів лісу — суд відкрив провадження у справі 16:37 Домашнє відбілювання зубів під контролем стоматолога (новини компаній) 16:05 У Тернополі встановлять меморіальну таблицю загиблому захиснику Арсену Козубу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up