Замість "миготіння" звичний режим: на вулиці С. Крушельницької запрацював світлофор

Замість "миготіння" звичний режим: на вулиці С. Крушельницької запрацював світлофор

27 секунд для пішоходів і 55 секунд для водіїв - такий час перейти дорогу чи проїхати дає світлофор на вул. Крушельницької.

З 28 травня по вул. Крушельницької запрацював у звичайному режимі світлофор, який встановили нещодавно, повідомляє пресслужба міської ради.

Як розповів директор комунального підприємства Тернопільміськсвітло Олег Лехіцький, світлофор працював у режимі «миготіння» через проїзд невеликої кількості транспорту, що було пов’язано із карантинними обмеженнями у зв’язку із захворюванням на коронавірусну інфекцію.

На даний час відновили роботу маршрутні таксі, автобуси і тролейбуси, що дозволяє запустити цей світлофор у звичайний режим роботи.

Для пішоходів встановлено час для руху - 27 секунд, а для проїзду водіїв - 55 секунд. У міській раді зазначають, що цього часу достатньо аби одна і друга сторони змогли здійснити проїзд/перехід дороги.

У міській раді нагадують водіям транспортних засобів та пішоходам про дотримання правил дорожнього руху.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • тарас
    кожних 100 метрів світлофор свобода надал блеать
  • Оксана Букатка
    Сьогодні ,приблизно 12-30 довелось переходити те перехрестя,то світлофори працюють за схемою 18-для пішоходів і 90 -для  автомобілів.За  18  можна встигнути лише якщо перебігати і по газону.
    тарас reply Оксана Букатка
    черепаха
  • Коля
    Напевно біля СБУ той самий рагуль придумав поставити на головній і на виїзді із двору однаковий час, певно він там живе.
  • Патріот
    Лапоть який виставив 55 секунд,ти що з берези гепнувмя? Я сьогодні чуть не заснув, поки дочекався на Крушельницькій зеленого світла. Там не таке жваве перехрестя,щоб робити такі проміжки створюючи корки на головній
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:15 Майже 32 га земель заповідника сільрада на Тернопільщині отримала незаконно — прокуратура 12:39 Житель Чорткова дістав смертельне ножове поранення під час застілля зі знайомим 12:00 Тернопільські борці стали переможцями і призерами міжнародного турніру в Чехії photo_camera 11:10 Зникла пенсія і з'явився кредит на 70 000 гривень — тернополянка підозрює сина Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 10:40 П'яний водій на Миру влетів в огорожу — є травмовані 10:30 Потрійна аварія в селі Дружба: водій Mercedes-Benz Sprinter був п'яним 10:10 У Тернополі промивають водопровідні мережі: графік по мікрорайонах на тиждень 09:30 Померла Валентина Гордієнко — ревматолог міської лікарні №2 09:00 На Сумщині загинув Герой з Кременеччини Юрій Тимошенко 08:00 Усі учні з 1 вересня отримуватимуть безоплатні обіди: будуть опорні кухні та доставка до невеликих шкіл 22:00 Ветерани-поліцейські з Тернопільщини вибороли призові місця на чемпіонаті з жиму лежачи 21:00 Костянтин Грубич назвав Тернопіль столицею півоній та поїхав на уроки блогерства від отця Філюка play_circle_filled 20:04 «Це був жах. Але він мав вижити і повернутися». З полону звільнили Володимира Зварича 19:00 Гавкіт, шум і запах: сусіди скаржаться про неналежне утримання собак у квартирі photo_camera 18:00 Продаж картин в інтернеті обернувся для жительки Тернопільщини втратою грошей з картки 17:30 Вода в Тернополі може подорожчати вже в липні. Ціну хочуть збільшити майже втричі 16:45 На Львівській та Поліській частково перекриють рух через ремонт дороги 16:10 У Бучачі посеред вулиці знайшли дворічного хлопчика: батько залишив, щоб купити цигарки 15:35 Траса М-19 через Теребовлю змінюється: репортаж із масштабного ремонту мосту (Відео) play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up