«Заочне» навчання в автошколі обернулося трагедією: у ДТП загинула дівчина

«Заочне» навчання в автошколі обернулося трагедією: у ДТП загинула дівчина
  • Поліцейські Борщівщини викрили схему фальсифікації документів в одній з автошкіл районного центру.
  • Резонансу цій історії додала смертельна аварія, причетною до якої виявилася одна з учениць приватного закладу, де готували майбутніх водіїв.

26 травня о 19.20 на в’їзді в Плебанівку Теребовлянського району стається жахлива ДТП. Автомобіль  «Шевроле» за кермом якого перебуває 19-річна жителька Борщівщини, злітає з дороги і врізається в стовбур дерева. Травмованих троє: водійка, її друг, котрому, до слова, належав автомобіль, та 17-річна родичка кермувальниці. Наступного дня неповнолітня дівчина помирає від отриманих травм.

У процесі досудового розслідування з’являються «цікаві» деталі. Виявляється, 19-річна борщівчанка разом з друзями того дня прямували до Тернополя, аби відсвяткувати отримання нею водійського посвідчення. Дівчина тільки зранку склала іспити в сервісному центрі й отримала такий бажаний документ.

Розслідування кримінального провадження за фактом вчинення дорожньо-транспортної пригоди передають до слідчого управління ГУНП в Тернопільській області, а борщівські правоохоронці з’ясовують деякі деталі організації навчального процесу в автошколі, в котрій навчалася 19-річна кермувальниця перед тим, як отримати посвідчення водія.

Як розповів начальник Борщівського відділення поліції Андрій Свинарчук, в ході досудового розслідування стало відомо: двоє працівників приватного підприємства, що займається підготовкою водіїв категорії «В», сфальсифікували документи щодо відвідування занять, навчання на автотренажерах і водіння транспортних засобів 19-річною ученицею. Підтвердила це й інформація з бази даних «Аркан»: дівчина у період навчання в автошколі насправді перебувала за кордоном.

Виявилося, у навчальній групі «заочно» здобувала теоретичні знання та навики водіння не лише підозрювана у вчиненні ДТП 19-річна борщівчанка. Поліцейські знайшли ще одного «учня», котрий отримав необхідний пакет документів для того, аби стати водієм категорії «В», проте жодного разу так і не відвідав автошколи, бо теж в період навчання був за межами країни.

Підозрюваним у підробці документів слідчі Борщівського відділення поліції оголосили обвинувачення за частинами 1 та 4 статті 358 ККУ. Долю горе-викладачів вирішить суд.

До суду скеровано і кримінальне провадження за фактом вчинення дорожньо-транспортної пригоди. 19-річній  підозрюваній, котра внаслідок аварії отримала інвалідність, доведеться нести відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху зі смертельними наслідками, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (21)
  • Дима Кондратюк
    Там не було ніякого чувака там була велика швидкість
  • Андрей Белон
    Як вона в СЕРВІСНОМУ центрі здала теорію і практику? Чому тільки автошкола вина?
  • Anonymous
    //19-річній  підозрюваній, котра внаслідок аварії отримала інвалідність, доведеться нести відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху зі смертельними наслідками, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області./// моментальна карма,добре що чужі не постраждали а свої нехай розбираються між собою, зарахунок інвалідності строк скосячать,хоча в таких випадках інвалідності давати не потрібно але законодавство недолуге....
  • Lucy Lemeshko
    Ось до чого доводить,коли можна все купити за гроші.Життя ціни немає.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:03 Новини Тернополя за 22-28 грудня: дивіться відео! play_circle_filled 20:30 40 днів після трагедії: у Тернополі молились за жертв російської атаки 20:00 Графік відключення світла в Тернополі та області на 28 та 29 грудня 19:00 Просять встановити світлофор на Дружбі через часті аварії — петиція Від читача 15:24 35 років Державній службі зайнятості. Живи та працюй в Україні 17:00 На церковній землі багатоповерхівці не місце: громада виграла справу у Верховному суді. Що далі 16:00 Там во Бахмуті: хор «Гомін» заспівав скорботну коляду, яку написав тернополянин Олег Вітвіцький play_circle_filled photo_camera 15:09 З хуртовинами та вітром Тернопільщина зустріне останні дні 2025 року 14:00 Це має бути обов'язковою навичкою кожного: добірка курсів домедичної допомоги у Тернополі 13:45 Смертельна аварія на Об’їзній 13:03 Тернопіль засипає снігом: скільки техніки працює на дорогах і тротуарах міста 12:03 Судили адміністратора Viber-групи, який повідомляв про переміщення ТЦК 11:05 Через складні погодні умови частина Тернопільщини без світла 10:02 Тернопільські спортсмени здобули 21 медаль на всеукраїнському турнірі 09:00 «На щиті» повертається до Нараївської громади Герой Іван Толопка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up