Засудили водія MERCEDES, який скоїв п’яну ДТП. Той у всьому зізнався

Засудили водія MERCEDES, який скоїв п’яну ДТП. Той у всьому зізнався
  • Чоловік добряче напідпитку виїхав на зустрічну і врізався в Opel, де крім водія було ще четверо людей, розповідали правоохоронці.
  • Думаєте, винуватець сяде до в’язниці і його позбавили прав? Подробиці і що вирішив суд – читайте.

Керування у нетверезому стані стало причиною ДТП та травмування людей на Тернопільщині.
Днями суд проголосив вирок водієві MERCEDES, який напідпитку виїхав на зустрічну.

Нагадаємо, аварія сталась на автодорозі Тернопіль-Білобожниця між селами Буданів та Млиниська Теребовлянського району 15 жовтня 2020 р. близько 18:30. Водій автомобіля MERCEDES-BENZ не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та врізався в ОPEL.
В момент аварії в салоні ОPEL перебував водій та четверо пасажирів. Кермувальника з травмами госпіталізували до реанімації, у інших людей забої та синці.

  • У ході перевірки стало відомо, що за кермом автомобіля-порушника перебував уродженець Литовської республіки з земляком. Обоє були у стані сильного алкогольного сп'яніння, але проходити медогляд водій-іноземець відмовився, — повідомляли тоді у відділі комунікації головного управління Нацполіції в області.

Покалічив іншого водія серйозно

За даними Реєстру судових рішень, чоловік - громадянин України. Одружений. На утриманні двоє неповнолітніх дітей, але тимчасово не працює. Раніше не притягався до кримінальної відповідальності. За нашою інформацією, його звуть Андрієм.

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій автомобіля OPEL отримав серйозні тілесні ушкодження: закриту травму тазу, травму лівої малогомілкової кістки у вигляді перелому її шийки. Від удару йому розірвало селезінку, а це вже є ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння і належить до тяжких тілесних ушкоджень. Водія обвинуватили з ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, тобто, порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження. 

Допитаний під час судового розгляду обвинувачений свою вину визнав повністю, щиро розкаявся. Андрій запевняв, що йому прикро за те, що сталося, просив вибачення в потерпілого та обіцяв більше не порушувати правил. Про те, чому сів за кермо напідпитку – ані слова. За нашою інформацію, винуватець п’яної ДТП з перших днів їздив до лікарні, все оплачував і врешті, оплативши збитки, помирився з потерпілим чоловіком. Тому, напевне, той у суді просив не позбавляти його ані волі, ані прав керування.

  • При призначенні покарання обвинуваченому суд враховує ступінь тяжкості вчиненого кримінального правопорушення, який відноситься до тяжких злочинів, вчинених з необережності, об`єктивні обставини кримінального провадження, особу винуватого, що вперше притягується до кримінальної відповідальності, по місцю проживання характеризується  позитивно, має на утриманні неповнолітніх дітей, — йдеться в матеріалах справи.

Потерпілий просив не позбавляти Андрія прав і волі

До обставин, що пом`якшують покарання, суд відносить повне визнання обвинуваченим вини, щире каяття, відшкодування шкоди. Обставин, які б обтяжували покарання суд… не встановив. Але водночас врахував думку потерпілого, який в суді просив не позбавляти Андрія прав і волі.

  • Визнати винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 286 КК України, та призначити йому за даним кримінальним правопорушенням покарання у виді 4 років позбавлення волі без позбавлення права керувати транспортними засобами, — таким був вирок Теребовлянськоого райсуду. — На підставі ст. 75 КК України   звільнити від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням з встановленням іспитового строку на 1 рік.

З обвинуваченого стягнули 11 441,5 грн. в користь держави за проведення експертиз. Ще 51 765, 19 грн він відшкодує державі за лікування травмованого водія.

Вирок може бути оскаржений до Тернопільського апеляційного суду через Теребовлянський районний суд Тернопільської області протягом 30 днів з дня його проголошення.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • СТУГНА П
    Класика - пачка доларів , 75 стаття і ось такі люди опиняються на волі . На мою думку така практика просто стимулює інших водіїв сідати бухими за кермо . Крім оплати самого лікування має бути ще термін і не умовний а реальний і позбавлення прав років так на 10 . В  даному випадку суд хоча б позбавив його прав на декілька років ,а так по такій схемі вони всі опиняються на волі . Яка співпраця зі слідством і так було видно що це бухі люди . У нас дуже лояльно ставляться до таких мудаків , і ніхто їх не прирівнює до потенційних вбивць.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 На вулиці в Чорткові виявили мертву лисицю 20:00 Усе почалося в дідусевому гаражі: військовий відкрив СТО у Тернополі, де ремонтують авто побратимів (Партнерський проєкт) 19:06 Силове затримання на Чайковського: редакція «20 хвилин» звернулася до Омбудсмена через дії ТЦК 18:55 Біля Центрального ринку швидка допомога забирає людину Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:45 Обов’язки директора філармонії виконуватиме її художній керівник — Андрій Аркуша 18:00 Вкрали двері зі спортмайданчика на Купчинського 17:30 Долар пішов униз: курс НБУ на 27 липня 17:00 Жителька Тернополя заявила про зникнення сестри з Івачева Долішнього 16:17 В аварії на Чортківщині постраждав 77-річний водій 15:48 На Микулинецькій зіткнулися Hyundai та Opel 15:33 На Лесі Українки встановили новий дитячий майданчик 14:37 Росія завдала ракетного удару по Київщині: кількість загиблих і постраждалих зросла (оновлене) 14:05 Ракетний удар знищив 410 тисяч шкільних підручників: діти можуть залишитися без книг до 1 вересня 13:29 «У чому річ — один Господь знає»: Лемішку не обрали директором філармонії 13:00 В Україні продовжили мобілізацію і воєнний стан ще на 90 днів 12:32 Через борг у 243 тисячі гривень прокуратура вимагає повернути громаді понад 91 га водного фонду 12:00 «Все наше життя перетворилося на попіл»: родина з Почаєва втратила майже все у нічній пожежі 11:20 20-річній тернополянці загрожує до восьми років в'язниці за крадіжку парфумів 10:45 15-річний мотоцикліст потрапив у аварію на Тернопільщині та отримав травми
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up