Зі Східного великі затори
Затори в усіх напрямках зі Східного масиву були у Тернополі 29 березня близько 9:00.
Десятки машин стоять у затор на вул. Глибокій, також чимало машин застрягли на просп. Бандери в напрямку "Дружби". Очевидно затори утворились через аварію. Як повідомили читачі "20 хвилин", аварія сталася близько 8.45 на вул. Острозького біля обласної філармонії.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
До речі, а коли почнеться будівництво бульвару по Галицькій, який був запланований ще, напевно, у 80-х? Чи все, не буде ніякого бульвару, бо ж хатинки треба десь ставити, бабло стригти...