Зі Східного великі затори

Зі Східного великі затори

Затори в усіх напрямках зі Східного масиву були у Тернополі 29 березня близько 9:00.

 

Десятки машин стоять у затор на вул. Глибокій, також чимало машин застрягли на просп. Бандери в напрямку "Дружби". Очевидно затори утворились через аварію. Як повідомили читачі "20 хвилин", аварія сталася близько 8.45 на вул. Острозького біля обласної філармонії.

Зі Східного великі затори, фото №1 на сайті 20minut.ua

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Anonymous
    ДТП на Острозького, а на Східному затори. Ще б одно ДТП десь на Збаразькій і триндець повний. Зато ми вишиванки з бруківки викладаємо!... замість того, щоб вулиці розширити і розв'язки модернізувати.

    До речі, а коли почнеться будівництво бульвару по Галицькій, який був запланований ще, напевно, у 80-х? Чи все, не буде ніякого бульвару, бо ж хатинки треба десь ставити, бабло стригти...

keyboard_arrow_up