Безкоштовний табір проводять в Катедрі, щоб діти не нудьгували під час канікул

Безкоштовний табір проводять в Катедрі,  щоб діти не нудьгували під час канікул

Табір для дітей "Веселі канікули з Богом" триватиме у Архикатедральному соборі 3-9 липня. Запрошують дітей віком від 6 до 16 років.

Дитина нудьгує під час канікул? Тернопільські дітлахи мають можливість провести тиждень серед однолітків, а також повчитись чогось корисного.

Безкоштовний табір розрахований на тиждень з 10:00 до 16:00. Учасники  молитимуться, братимуть участь в літургіях, співатимуть. Також їх чекають ігри, квести, майстер-класи, катехизація.

- Дітей ми ще не рахували. "На око" зараз близько 150 дітей. Досвід показує, що на другий-третій день дітей приходить ще більше, - каже аніматор Ірина Кулик. - В програмі різні ігри, танці, пісні - діти не дудьгуватимуть. Сьогодні в нас буде сценка на тему справедливості. І діти мають куди подіти свою енергію, і батькам легше.

З дітьми працюватимуть семінаристи та молодь, яка навчалася у школі християнського аніматора. Щоб долучитися до табору попередня реєстрація в Архикатедрі необов’язкова. Нагадаємо, щороку табір збирає понад 200 дітей.
 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Кактус
    ще б батьки так вірили в релігію
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:10 Кардинал Микола Бичок очолив молебень у Тернополі та освятив авто для ЗСУ photo_camera 14:04 Знову розрили біля «Універсаму»: що роблять цього разу? 13:00 На Тернопільщині за добу ліквідували сім пожеж 12:03 Електромонтер впав із шестиметрової висоти й ледь вижив: як суд покарав його майстра Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 11:00 Як приготувати пишні кабачкові оладки на кефірі 10:10 РФ вдарила по багатоповерхівках у Харкові: триває рятувальна операція play_circle_filled photo_camera 09:29 росія завдала масованого удару по Одесі, є постраждалі photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Андрія Іскоростенського та Володимира Дичка 21:00 Оренда квартир без ріелторів: чи реально знайти житло в Тернополі 20:03 Вдарив поліцейського гирею по голові. Суд конфіскував металевий спортінвентар 19:00 Хор виконав останню волю Героя: Лановецька громада попрощалася з воїном Володимиром Паламарчуком play_circle_filled photo_camera 18:00 Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернопільщини на 28 тисяч гривень 16:42 У Скоморохах п'яний водій вчинив ДТП під час втечі від патрульних 16:05 Вступ-2026: прийом документів до військових навчальних закладів продовжили до 20 серпня 15:29 Поблизу Тернополя чорний дим: площа пожежі — близько 80 кв. м
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up