Тернопільських дітей робитимуть зірками кіно

Тернопільських дітей робитимуть зірками кіно

Перший Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно, анімації і телебачення  "КіноХвилька" проведуть у Тернополі 7-9 квітня.  В програмі перегляд мультфільмів та фільмів, кастинги на головні ролі,  майстер-класи і все це безкоштовно.

В міській раді мають великі плани на розвиток кінематографу. Зокрема, з Тернополя планують зробити міні-Голлівуд. Перш за все, відроджуватимуть дитячий кінематограф та анімацію.

Презентації дитячих телепередач та дитячої телешколи, створення найдовшої великодньої листівки-вітання воїнам АТО, і, звісно ж, перегляд дитячих кінострічок та мультфільмів – усе це чекає на тернополян в рамках "КіноХвильки". Дітей навчатимуть творити власні відеошедеври і вони навіть зможуть спробувати себе в ролі телеведучих, анімаційні майстерні.

Усі охочі дітлахи зможуть спробувати себе у ролі акторів. Зокрема, 8 квітня о 14:00 та 9 квітня з 12:00 кастинг дітей віком 10-13 років на головні ролі в дитячому фільмі "Гаврик".

Приїде чимало відомих гостей з різних областей. Зокрема, після перегляду першого  українського дитячого мюзиклу тернополяни зможуть поспілкуватись з виконавцем головної ролі Леонідом Шевченком.

Previous Next

До Тернополя завітає і цьогорічний лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка,  володар срібного ведмедя “Берлінале’53”, режисер та художник-мультиплікатор  Степан Коваль. А також відомі мультиплікатори та педагоги-аніматори.

З цікавих проектів також відбудеться започаткування Тернопільського дитячого інтернет-телебачення, створення найдовшої великодньої листівки-вітання воїнам АТО.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:02 Намагався переплисти Дністер: майже добу шукали тіло 19-річного хлопця 09:37 На Тернопільщині через погодні умови знеструмлені сотні споживачів 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Дмитришина та Максима Гриценка 08:00 Керівник чортківського водоканалу отримав нагороду Президента України Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 22:00 Випускний бал у Великогаївській громаді: дивіться фото 21:00 Краса крізь століття: 7 храмів Тернопільщини, що зачаровують історією та архітектурою 20:00 Перейменування школи, нова депутатка та земельні питання: у Тернополі відбудеться сесія міськради 19:40 30 червня в Тернополі та області діятиме графік погодинного відключення світла 19:00 Понад 43 мільйона гривень на Пантеон Героїв: який вигляд має кладовище і що зробили photo_camera 18:05 Від виплат до лікаря: зібрали всі важливі контакти для ВПО на Тернопільщині в одному довіднику 17:19 Змінили маршрут тролейбуса №7 через ремонт на Бродівській 16:55 На Тернопільщині 39 сімей ветеранів і полеглих Захисників отримали сертифікати на житло photo_camera 16:25 Начальницю ЦНАП і депутатку на Тернопільщині затримали на хабарі за відстрочку від мобілізації 15:30 На Тернопільському ставі з'явився новий теплохід під назвою «Йота» play_circle_filled 15:00 15-річний мотоцикліст потрапив до лікарні після аварії на Тернопільщині 14:20 «Червону калину» співали 50 тисяч людей: унікальні спогади з відкриття Співочого поля в Тернополі photo_camera 13:37 На Тернопільщині відбувся чемпіонат України з волейболу сидячи серед ветеранів війни 13:05 У ставку в Дарахові втопився рибалка 12:30 Вимкнення електроенергії на Тернопільщині 29 червня не передбачають
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up