Фото дня: елемент пам’ятника вчителю вже можна побачити на вулиці Грушевського

Фото дня: елемент пам’ятника вчителю вже можна побачити на вулиці Грушевського
  • Проект “Пам’ятник вчителю” свого часу спричинив неабиякий ажіотаж. Спочатку дискутували щодо його вигляду, потім - стосовно розташування.
  • Сьогодні вже можна побачити частину “таємничого пам’ятника”.  

Впродовж кількох місяців тривали роботи на вул. Грушевського 3. Проект "Пам'ятник вчителю" реалізується за рахунок коштів міського бюджету в рамках “Громадського бюджету 2018” у сумі 999 800 грн та коштів меценатів.

 

Як зазначала раніше начальник управління Ольга Похиляк, проект має бути завершений до кінця 2018 року. Нагадаємо, що за словами заступника міського голови з гуманітарних питань Леоніда Бицюри, скульптурна композиція буде з глибокою філософською символікою.

Поки перехожі бачать лише звичайну металічну арку. Біля конструкції наразі немає жодної вказівки на те, що це за фігура.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (7)
  • Anonymous
    Я сподіваюсь, на чупакабру з Зоряних війн не будуть витрачати мільйон бюджетних гривень, бішість людей геть не зрозуміє. Є багато, в 100 раз, більш перспективних і насущних проектів. Но! Якщо вже геть так хочиться, то хай організатор з фанатами фінасують,
  • Max
    Звісно ж без ковочки і граніту не обійшлось (і бруківки) і так щоб зелені насадження зруйнувати. "типовий тернопіль", рагулізм..
  • Іван Шеліхевич
    -А вчитель де?
    -Як де? В Польщі, на заробітках.
  • Саша
    краще замість того памятника купили один сучасний автобус (замість тих корит), а то нас заставляли голосувати за той памятник, не зрозуміло з якою то метою робилось … немає куди гроші діти чи що?!
    Anonymous reply Саша
    Хто примушував голосувати?
    Діонісій reply Anonymous
    а може мало хто голосував, а написали, так як треба, реально він нахер не треба в даний час, жили б в мирі та спокої, інша справа.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Бізнес зі смаком дитинства: переселенка з Ірпеня розповіла про відкриття виробництва яблучних чипсів у Збаражі 21:00 Штрафів може стати більше: де в Україні запрацюють ще 37 камер фіксації порушень ПДР 20:00 Землю біля зеленбуду, яку віддали в оренду під багатоповерхівку, можуть повернути громаді 19:30 Вітаємо вдома! «20 хвилин» дізналися імена Героїв з Тернопільщини, яких повернули з ворожого полону Від читача 11:47 Крафт, апсайклінг і стартапи: молодь Тернопільщини презентувала навчальні бізнес-проєкти у Львові 19:00 На Тернопільщині судитимуть посадовця через незаконні дозволи на вирубку дерев на 1,2 млн гривень photo_camera 18:11 Освітня реформа в Україні: які зі шкіл Тернополя стануть ліцеями, а які — гімназіями (пресслужба Тернопільської міської ради) 18:00 У Збаражі за день вдалося зібрати 13 літрів донорської крові 17:00 Чи можна збільшити суму аліментів? Що обов’язково перевірить суддя 16:20 Середня зарплата на Тернопільщині повернулася до показників листопада: де платять найбільше 15:40 У Тернополі можливі перебої з подачею тепла через аварійні ремонти на мережах 14:48 З російського полону звільнили 200 захисників, серед них восьмеро — з Тернопільщини (оновлене) play_circle_filled photo_camera 14:20 Шкода довкіллю на 57 млн: трьох осіб лісопідприємства обвинувачують через незаконну вирубку лісу 13:40 НМТ-2026: чотири кроки, щоб зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті 13:00 Біатлоністка з Копичинців стала володаркою Малого кришталевого глобуса юніорського Кубка IBU 12:15 5 березня у Тернополі лататимуть ями на дорогах 11:45 Справу водія вантажівки, який збив дитину в Плебанівці, передали до суду 11:15 Тернополянка втратила 60 тисяч гривень, коли купувала цибулини квітів 10:40 У Тернополі встановлять три меморіальні таблиці 10:06 Дитина принесла до школи гранату у передмісті Тернополя. Що відомо?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up