Фото дня: головну ялинку Тернополя розбирають

Фото дня: головну ялинку Тернополя розбирають

У понеділок, 27 січня, на Театральному майдані Тернополя розпочався демонтаж головної новорічної ялинки міста та святкових ілюмінацій.

 

На демонтаж ялинки знадобиться кілька днів, - зазначають комунальники.

Сьогодні, 27 січня, розпочнуть демонтовувати і елементи «Файного зимового містечка-2020». Проте, ковзанка на Театральному майдані працюватиме для тернополян і гостей міста ще до завершення зимового періоду, зазначають у міській раді. 

Нагадаємо, цього року у Тернополі була встановлена штучна ялинка, висотою 18,5 м, прикрашена 3D-Ілюмінацією з різноманітними світловими функціями. Також для новорічної красуні цього року були придбані нові гілки, які після демонтажу зберігатимуться у КП «Тернопільміськсвітло».

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анатолий Решнюк
    Ні
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:04 Скандал з незаконною будівлею в центрі Чорткова: за рішенням суду мають знести 13:35 З вашої картки знімають гроші: як шахраї виманили 50 тисяч у жінки з Тернопільщини 13:03 У Тернополі розпочав прийом лікар-сурдолог: де перевірити слух 12:35 Міська рада має повернути 10 га землі поблизу Івачівського ставу Від читача 10:58 Тернополянка освоїла професію водійки навантажувача 12:27 Новий Статут Тернополя: більше прав і можливостей для громади (пресслужба Тернопільської міської ради) 12:05 На Дружбі водійка на Citroen зіткнулась із самокатом, на якому було двоє дітей (оновлене) 11:25 Укразаліниця призначила додаткові потяги до Картпат 10:45 Смертельне побиття сусіда: чоловік з Монастирищини отримав вісім років ув'язнення 10:15 Навчитись робити писанки і не тільки: якій майстер класи можна відвідати у Тернополі перед Великоднем 09:35 Військовий облік для 17-річних: коли ставати та чи можна це зробити через Резерв+ 09:00 Тернопільщина втратила Героїв: Сергія Позьомка, Миколу Пришляка, Віктора Остапчука та Ігоря Перещука 08:00 Декларування-2026: хто з військовослужбовців має подати декларацію до 1 квітня 22:00 Є люкс і навіть дитячі вагони: до яких міст області курсують поїзди з Тернополя і скільки коштують квитки 21:00 Шахрай назвався працівником банку і заволодів понад 200 тисячами гривень жительки Тернопільського району 20:02 «Тих днів не забуду ніколи — це було найтяжче» . З полону повернувся Микола Хархан 19:01 У заручниках власної біди: на відновлення під'їздів понад 6 мільйонів, а квартири – на плечах самих мешканців 18:30 Відійшов у засвіти доцент ТНПУ Павло Лісняк 18:04 Рада ухвалила закон про підготовку громадян до національного спротиву 16:59 Затримання на Дружбі. Читачі повідомляють про ТЦК й поліцію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up