Фото дня: уже можна покататися на теплоході "Герой Танцоров"

Фото дня: уже можна покататися на теплоході "Герой Танцоров"

Судно було на ремонті впродовж трьох місяців.

- «Герой Танцоров» запрошує усіх на прогулянку Тернопільським ставом! - йдеться у повідомленні на сторінці "Круїзи на теплоходах - Тернопіль" в соцмережі.

Нагадаємо, днями теплохід «Герой Танцоров», який капітально ремонтували впродовж трьох місяців, спустили на воду.

Як зазначив капітан судна «Герой Танцоров» Віталій Стасюк, під час ремонту була проведена заміна частини обшивки корпусу, відремонтували кормову частину судна, замінено втулки, підшипники, валолінії та найголовніше – двигун теплоходу. Такі роботи можна було виконувати лише після підняття судна на сушу.

Ремонт уже завершився, тож, за сприятливих погодних умов, уже з 23 жовтня  кожен бажаючий може здійснити водні прогулянки Тернопільським озером на відремонтованому теплоході.

До слова, у Тернополі є три теплоходи: «Герой Танцоров»,  «Сигма», «Капітан Т.Г.Парій». Ремонтні роботи теплоходів, що здійснюють пасажирські перевезення, повинні відбуватися кожні п’ять років. Цьогоріч ремонти пройшли теплоходи «Герой Танцоров» та «Капітан Т.Г.Парій», а вже через три роки планується провести ремонт теплоходу «Сигма».

Вартість поїздки – 25 грн. (діти від 5 до 10 років – 10 грн., до 5 років – безкоштовно), тривалість – 25-30 хвилин, повідомляє тернополянин Антон Марчевський в соцмережах.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 У тернопільському садку №21 триває термомодернізація: оновлюють вікна, утеплюють фасад і дах 22:00 Додому на Різдво: 16-17 грудня у Тернополі відбудеться мистецький фестиваль 21:00 На війні загинув тернополянин, пластун, Герой Андрій Буда 20:15 Аварія з вантажівкою неподалік Ступок: є травмовані, рух ускладнений Від читача 19:03 Підтримка для вашого бізнесу від Тернопільського обласного центру зайнятості 20:03 «Бруківку поруч з домом кладуть, а ми мерзнемо»: будинок на Стуса, 10 досі без вікон 19:00 Шахед влучив за 30 метрів від закладу: колиба «Автопорт» відновила роботу після обстрілу 18:05 Врятували кошеня з глибокого колодязя: тваринка уже в безпеці 17:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 11 та 12 грудня 17:20 «Витягли з-під вантажівки та рятували до приїзду швидкої». Софійці потрібна і наша допомога 16:50 Тисячу гривень «Зимової підтримки» можна буде витратити на продукти 16:10 «Про ремонти говорити ще зарано»: як живе родина, чия квартира палала після ракетного удару 15:45 За яких умов в Україні можуть відбутись вибори президента, пояснили у Раді 15:15 Операція «Кратом»: на Тернопільщині викрили нових учасників наркосистеми, клієнтами були діти 14:40 Суд у справі побиття ветерана з Настасова: підозрюваного залишили під вартою play_circle_filled 14:10 Медики повернули до життя пацієнта із зупинкою серця: злагоджена робота двох бригад 13:35 У Дії можна буде оформити Європротокол про аварію 13:00 На Театральному майдані встановлюють різдвяну шопку: який вигляд вона матиме цьогоріч photo_camera 12:32 Неподалік Теребовлі вантажівка збила 10-річну дитину 12:00 В останню путь провели 35-річну Тетяну Попик та її донечку 4-річну Софійку, які загинули від удару ракети play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up