Після школи дітлахи влаштували зимові забави на засніженій ковзанці на Театральному майдані.
Дехто з дітлахів приніс з собою ковзани.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 25 від 24 червня 2026
Читати номер