Стало відомо, коли і за скільки відремонтують аварійний міст на Велико-Гаївському перехресті

Стало відомо, коли і за скільки відремонтують аварійний міст на Велико-Гаївському перехресті

Журналіст "20 хвилин" проаналізув “цікаві” пропозиції за останній місяць у електронній системі публічних закупівель ProZorro та з’ясували, на що чиновники витрачають обласний та місцевий бюджети.

168 996 262 грн на реконструкцію мосту виділила міськрада
Управління ЖКГ міста 17 жовтня уклало договір з ТОВ "ТЕРНОПІЛЬ МОСТОБУД" на реконструкцію шляхопроводу через залізничну колію на вул. Об’їзна в районі вул. Гайової в м.Тернополі. Згідно тендерної докуменетації, термін виконання робіт з 20 вересня 2017 року до 31 грудня 2019 року.


56 846 564 грн на утримання доріг в місті
Управління ЖКГ міста на 13 грудня оголосило торги на утримання вулично-дорожньої мережі міста Тернополя на 2018 р.


750 000 грн на авто
Тернопільська міська рада 23 жовтня оголосило торги на закупівлю легкового авто. У торгах взяли участь два підприємства: ТОВ "КРИСТАЛ МОТОРС" з пропозицією 718 000 грн та ТОВ "БОГДАН -АВТО ТЕРНОПІЛЬ" з пропозицією 749 500 грн. Наразі переможець не визначенний.


405 973 грн на ремонт світлофорного об’єкту
Управління ЖКГ міста 20 жовтня уклало договір з КП електромереж зовнішнього освітлення "Тернопільміськсвітло" на капітальний ремонт світлофорного об’єкту на примиканні вул. Братів Бойчуків до 15 квітня в м.Тернополі.


349 660 грн на схему озеленення міста
Тернопільська міська рада 6 вересня уклала договір з Державним підприємство "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М.Білоконя на розробку схеми озеленення міста.


230 000 грн на встановлення меж міста
Тернопільська міська рада уклала договір з ТОВ “Права на землю” на роботи по встановленню меж міста. Цікаво, що заявлена вартість робіт міськрадою спочатку була 1 301 750 грн. 


135 755 грн на поточний ремонт сходів
Управління ЖКГ міста 29 вересня уклало договір з ФОП Кульбою Борисом Володимировичом на “Поточний ремонт сходів по бульварі Просвіти,15 в м.Тернополі”.


70 720 грн на газон
Управління ЖКГ міста 20 жовтня уклало договір з СПД-ФО Черній Р. М. на закупівлю газону.


29 920 грн на вітальні листівки
Тернопільська міська рада 3 квітня уклала договір з ФОП Паляницею Вікторем Анатолійовичем на купівлю вітальних листівок.


10 800 грн на кулькові ручки Parker
Тернопільська міська рада 18 вересня уклала договір з ФОП Грилюк Яною Олександрівною на закупівлю кулькових ручок Parker з нажимнин механізмом.


194 100 грн на видалення дерев у місті
Управління ЖКГ 25 жовтня уклало договір з ДП "Озеленення" ТДВ "Зелене господарство" на видалення пошкоджених та засохлих дерев на території міста.


До слова, минулого року з 1 квітня почав діяти Закон "Про публічні закупівлі", який забезпечив переведення всіх державних закупівель в Україні в електронний формат. Перехід відбувався у два етапи: з 1 квітня всі свої закупівлі в систему ProZorro зобов’язані були перевести центральні органи виконавчої влади, а з 1 серпня ProZorro стало обов’язковим для решти державних замовників.

Відповідно сьогодні кожен, не байдужий громадянин, без зайвих проблем може зайти на ProZorro та дізнатися на що чиновники витрачають бюджетні кошти.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:04 Це місце називали Подільською Рив’єрою: фото із Заліщицького пляжу, які робили сто років тому photo_camera 20:03 Жінка випала з авто і загинула під колесами фури: як покарав суд винуватця ДТП на Кременеччині 19:00 Там, де лікують поранених воїнів, народилася нова родина: на Тернопільщині одружився захисник photo_camera 18:03 З 1 серпня зростають тарифи на передачу електроенергії для бізнесу Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 17:05 Перший тиждень серпня принесе спеку до +37 на Тернопільщину 16:00 У Збаражі зустріли полеглого Героя бойового медика Віталія Гакала play_circle_filled photo_camera 15:01 На «прокурорській» землі вже майже добудували багатоповерхівку 14:45 «Ми не маємо права мовчати»: у Тернополі розгорнули 380-метровий прапор зі світлинами захисників play_circle_filled photo_camera 13:22 Аварія на проспекті Бандери: один із водіїв був нетверезим photo_camera 13:10 На Чортківщині чоловік впав у восьмиметровий колодязь 13:05 У Тернополі розшукують чоловіка, який вийшов з дому та не повернувся 12:00 Топ-15 сімейних лікарів Тернополя за кількістю декларацій: кому найбільше довіряють пацієнти 11:06 Розпочався Успенський піст: що можна їсти, а від чого варто відмовитися 10:10 Мобілізація, пенсія та виплати до Дня Незалежності: які зміни чекають на українців з 1 серпня 09:38 Пошкоджені будинки, пожежі та поранені люди: вночі росія атакувала Київ балістикою 09:00 «На щиті» повертається до рідного дому Герой з Підгаєччини Василь Яровий
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up