Боярський пояснив, чому не перераховують субсидії

Боярський пояснив, чому не перераховують субсидії

Перерахунок субсидій затримується через технічні моменти, які будуть вирішені найближчим часом, - каже директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський.

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” внесені зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій. зокрема передбачено врахування доходів для призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за чотири квартали, що передують місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається субсидія.

Тобто при здійсненні розрахунку субсидії на наступний період з травня поточного року для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, враховуються доходи за період з квітня попереднього року по березень поточного року включно. Таким чином, враховуватимуться більш актуальні доходи, а не за попередній календарний рік. 

Дана зміна законодавства потребує суттєвого удосконалення програмного забезпечення. На даний час Міністерством соціальної політики України здійснюються заходи щодо запровадження обміну інформацією між Пенсійним фондом України, Державною фіскальною службою України. 

Після удосконалення програмного продукту, місцевими управліннями соціального захисту населення буде здійснено перепризначення житлових субсидій населенню на період з 1 травня поточного року включно.

До того, як будуть здійснені усі необхідні організаційні заходи та запроваджені зміни до програмного забезпечення, рекомендуємо мешканцям області, які мали житлову субсидію у минулому літньому періоді, сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги у розмірі обов’язкової плати за послуги, яка діяла у відповідному періоді.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Костя Нечитайло
    Система субсидій зроблена для того, щоб працювали всі в тіні ..бо показувати оф зп не вигідно (навіть сраних 5тисгрн)..а так купа "мудрих" працюють не офіційно..і ще й 0грн платять за комуналку..а офіційно працюєш..то ще і мусиш економити/збирати патики або платити хер зна скільки за комуналку..слава нації
  • Діонісій
    щось смердить то все кидаловом.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:04 «Синочку, вір у себе, як я вірю в тебе». Після двох років полону повернувся Андрій Кузьмич 18:00 Військові тепер можуть отримати знижки на ліки: як скористатись 17:25 Школярі «Простору 28» показали як створювати захищені тести, як функціонує SMART-місто та як виростити мікрозелень 16:52 Краса на 600 тисяч гривень: на кордоні затримали чоловіка з Тернопільщини за нелегальну косметику Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 16:15 Новий потяг «Сакура» курсуватиме через Тернопіль. Оновили за підтримки залізничників з Японії 15:43 Школи мають оновити правила доступу: заборонили вхід з тваринами і встановили порядок візитів батьків 15:05 Після дзвінка з картки тернополянки зникли майже 200 тисяч гривень 14:47 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 29 квітня) 14:30 В Україні затвердили нові платіжки за газ. Що зміниться для споживачів 13:50 Світлої вічності, Учителю! В бою за Україну віддав життя педагог з Кременця Юрій Тимошенко 13:15 Неподалік Тернополя водій Audi врізався у відбійник 12:45 Поліція вивчає можливу бездіяльність дорослих після конфлікту між школярками у Тернополі 11:30 Справу тернопільського ресторатора, якого підозрюють в зберіганні наркотиків, передали до суду 11:00 Поїхали кататися і не повернулися: на Тернопільщині вночі розшукували двох дітей 10:40 Школярці, яка завдала важких поранень своїй однокласниці, повідомили про підозру 10:05 У Чортківську колонію намагалися передати ймовірні наркотики в рулоні туалетного паперу 09:35 Окупанти вдарили по лікарні, автобусах та будинках: подробиці нічної атаки 09:00 На війні загинули Герої з Тернопільщини Іван Саврака, Андрій Маринюк та Ярослав Стецяк 08:00 Рада проголосувала за новий Цивільний кодекс: чому він викликав критику в суспільстві
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up