Через підвищення мінімальної зарплати подорожчають послуги ЖЕКів

Через підвищення мінімальної зарплати подорожчають послуги ЖЕКів

З 1 січня 2017 року кожен працівник повинен отримувати заробітну плату не менше 3200 гривень на місяць. Отже керівники обслуговуючих підприємств нові зарплати закладатимуть у тарифи - вони вже вимагають негайно здійснити коригування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

 

Підвищення заробітної плати стосується і кваліфікованих працівників, і некваліфікованих, зокрема – двірників, які складають значний відсоток працівників обслуговуючих підприємств. Двірникам вже в січні мають підвищити заробітну плату майже вдвічі, зрівнявши її із заробітною платою адмінперсоналу кожного з підприємств. І тепер прибиральники територій та висококваліфіковані працівники можуть отримувати однакову заробітну плату.

Також ціни на послуги ЖЕКів зростуть через подорожчання електроенергії. Це освітлення сходових кліток, підвалів та електропостачання ліфтів.  Зараз у тарифі закладена електрика по 0,63 гривні, а вже від першого січня 2017 року вона буде 1,43 гривні.

Тож коригування тарифів очікують вже найближчим часом. Зміни торкнуться й ОСББ, адже вимога щодо підвищення мінімальної заробітної плати стосується і їх. 60% населення Тернополя отримують субсидії, для них здійснять автоматичний перерахунок. Підвищення тарифу буде майже непомітним для тернополян, стверджують в управлінні ЖКГ. Розрахунок коефіцієнта зміни витрат проведений до «Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011 року і у разі затвердження його виконавчим комітетом становитиме 1,85, повідомляє управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Анонім
    Нехай спочатку виконують свою роботу вчасно і якісно , а то тарифи вони швиденько почали перераховувати ,а як щось зробити в будинку так руський місяць будуть робити . Тим дармоїдам і цього тарифу ,що зараз існує вистачає з головою .
  • Одежда для Всех
    на біса те підняття мінімалки, якщо все раптово дорожчає!
  • Володимир
    А хіба жеки надають якісь послуги? Утриманням так званих жеків повинна займатися міська рада
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:16 Тернопільська школа №29 має нову директорку: що відомо про Оксану Стецьку 10:50 2,65 проміле алкоголю: на Тернопільщині п'яна водійка збила 6-річного хлопчика на електроквадроциклі 10:39 Спеціальності у 1-му корпусі Національної гвардії України «Азов» (прес-служба) 10:13 На Тернопільщині службовий собака розшукав у лісі безвісти зниклого чоловіка Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 09:37 Ветерани Тернопільщини отримали спеціальний автомобіль для перевезення людей на кріслах колісних photo_camera 09:00 Козівська громада навколішки зустріла Героя Михайла Завиташа 08:00 Військові, які самовільно залишили частини, можуть безперешкодно повернутись та обрати підрозділ 22:00 «Боже великий, єдиний» хочуть визнати офіційним духовним гімном України play_circle_filled 21:00 Подружжя з Копичинців створює дизайнерські меблі з натурального дерева play_circle_filled 20:00 185 мільйонів готові заплатити за ремонт доріг на Кременеччині. Яка фірма готова зробити це дешевше? 19:03 Чи закриють автостанцію в Монастириськах? Що вдалося з’ясувати «20 хвилин» 18:05 Ремонт і розширення смуг руху на Руській: як усе відбувається photo_camera 17:30 У Чортківській гімназії №2 нова керівниця. Заклад очолила Тетяна Бегма 17:03 Понад рік у розшуку депутат, якого підозрюють у побитті підлітка 16:40 На 38 днів зупинили котельню на Лесі Українки: які вулиці будуть без гарячої води 16:15 На Чортківщині викрили незаконне виробництво тютюну: вилучили 3,3 тони 15:37 Велосипедист отримав штраф за проїзд на червониий сигнал у Тернополі play_circle_filled 15:07 Представилися співробітниками СБУ: у Тернополі шахраї виманили в пенсіонерки майже мільйон гривень 14:30 У Тернополі розшукують водія, який на 15 Квітня збив двох жінок та втік з місця аварії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up