Чи будете ви їздити автомобілем, якщо ціна на пальне виросте ще на декілька гривень? (опитування)

Чи будете ви їздити автомобілем, якщо ціна на пальне виросте ще на декілька гривень? (опитування)
  • В Україні набирає обертів "паливна лихоманка". Ціни на бензин, дизель і автомобільний газ ростуть другий місяць поспіль.
  • "20 хвилин" вирішили запитати читачів, чи їздитимуть вони на власному транспорті, якщо ситуація не зміниться.

 

Нагадаємо, що тільки за останній тиждень бензин і дизельне пальне подорожчали на 1 грн/л. На деяких заправках бензин А-95 коштує вже дорожче 35 грн, а преміальний А-95 плюс – 36,5 грн.

Пальне дорожчає через зростання цін на нафту і ослаблення обмінного курсу гривні. Директор "Консалтингової групи" А-95" Сергій Куюн упевнений, що якщо нафта подорожчає до 100 доларів за барель, бензин марки А-95 в Україні коштуватиме 40 грн/л, а дизпальне – 38,5 грн/л.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (17)
  • Иван
    ПОСЛЕ ПОДОРОЖАНИЯ КОМУНАЛКИ УЖЕ  НИ НА КАКОЙ БЕНЗИН ДЕНЕГ НЕ ХВАТИТ Гройсман с Порошенком еще поруководят и тогда не за бензин будем думать а о том как зимой с холоду не сдохнуть, а они будут орать как хорошо что газ дорожает ведь субсидии всё покроют да засунут себе в жопы пусть свои субсидии это позор и унижение людей дайте нормальные цены в стране и тогда ваши подачки никому не нужны будут.
  • Іван Тлумацький
    На таксі вже дешевше як на своїй їздити))
  • Устим Танасійчук
    Ідіоти шоб вони поздихали зробіт ціни таяк вєвропі і зарплати підари наживаються на простих людях
  • Ivan Krasniza
    Наталя , а Ви чого так далеко від нас! Скажіть МВФ , бо Вам ближче до них, щоб більше тим нашим рошенам не давали кредити! Вони беруть  , цими грошима збагачуються, а ми прості люди маємо страждати і ніщими ставати! Ціни піднімають на пальне , на ком.послуги, пенсійний вік підняли, землю продають!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:33 У Кременці відкрили Алею Надії 15:55 Дружба, Кутківці, Пронятин та Ведика Березовиця будуть з пониженим тиском води через промивку мереж 14:40 У Тернополі оштрафували водія вантажівки за те, що заклеїв номерний знак плівкою play_circle_filled 13:50 Рятувальники показали кадри з масштабної пожежі на виробництві в Тернополі play_circle_filled photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 13:17 В Україні спростили отримання е-Рецептів та медичних висновків 12:45 На Тернопільщині затримали водія BMW, який попри судову заборону, сів за кермо 12:41 Літні дитячі табори 2026 в Україні та за кордоном — ціни та програми (партнерський проєкт) 12:10 У Чорткові відновлюватимуть місцеву синагогу: міська рада уклала меморандум з єврейською спільнотою 11:35 Залізли через розбите вікно: у Тернополі вкрали два гаманці з приватного будинку 11:04 Мобілізація чи фальсифікації: що відомо про трьох підозрюваних керівників ТЦК на Тернопільщині 10:30 У Зарваниці відбудеться Проща для родин загиблих та зниклих безвісти Захисників 09:48 В Україні запустили в обіг оновлену 100-гривневу купюру 09:10 Горить виробниче приміщення на Текстильній 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Михайла Андрощука та Олександра Шіндяпіна 08:36 Пожежа на Текстильній 08:00 Облаштовують безбар’єрний тротуар до дитячої лікарні на Сахарова 22:00 Приймають пропозиції для нової зірки на «Алеї Зірок» 21:00 Змінив бджіл на полювання за Шахедами: історія 51-річного добровольця з Тернопільщини 20:00 Суцільні ями та вибоїни: тернополяни скаржаться на стан дороги на вулиці Родини Барвінських
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up