Партнер рубрики Гроші

Де у Тернополі можна купити "живу" ялинку і не порушити закон

Де  у Тернополі можна купити "живу" ялинку і не порушити закон

Про місця легального продажу "живих" ялинок повідомляють патрульні. А також нагадують про штрафи за незаконну вирубку та продаж. 

- З приходом зимових свят, більшість з нас, спішить запалити вогники на новорічних ялинках у своїх домівках.Та святкова красуня має нести радість, а не проблеми із законом! - йдеться у повідомленні управління патрульної поліції. 

Тож, патрульні закликають всіх громадян купувати новорічні дерева лише у відведених для цього місцях, а саме:
- вул. 15 Квітня (біля буд. №23);

- бульвар С.Петлюри (навпроти магазину «Сільпо»);

- вул. Київська (біля будинку побуту);

- проспект Злуки (біля буд. №1);

- вул. Максима Кривоноса (навпроти розважального центру «Марципан»);

- вул. Гетьмана І.Мазепи (майданчик біля буд. №2);

- перехрестя вулиць Миру – Дружби; вул. Карпенка (біля магазину «Берегиня»);

- вул. С.Будного (біля магазину «Барвінок»);

- вул. Генерала Шухевича (навпроти буд. №24);

- проспект Степана Бандери (біля магазину «Орбіта»);

- перехрестя вулиць Лесі Українки – Клима Савури;

- пул. Слівенська (біля магазину «Прогрес»);

- вул. Бродівська (площадка біля верхнього тунелю);

- вул. Живова (біля ТЦ «Орнава»).

На кожній ялинці повинен бути чіп, який свідчить про те, що дерево зрубане легально, а у продавця мають бути дозвільні документи на продукцію та торгівлю.

- Під час відпрацювання на вулиці Шептицького 21 грудня інспектори патрульної поліції, спільно з екологічною інспекцією, виявили порушення продажу ялинок, а саме відсутність відповідних документів, - повідомляє патрульна поліція. 

Нагадуємо, що за незаконну вирубку хвойних дерев передбачена адміністративна відповідальність за статтею 65 КУпАП, а саме штраф у розмірі від 510 до 1020 гривень. За порушення встановленого законом порядку придбання та збуту новорічних ялинок передбачено штраф від 510 до 1700 гривень. Окрім того, якщо шкода незаконною вирубкою хвойних дерев перевищує 20 тисяч гривень, або знищуються зелені насадження на території заповідників чи інших об'єктів природно-заповідного фонду наступає кримінальна відповідальність за статтею 246 КК України.

Святкуйте відповідально, а в разі виявлення незаконного продажу новорічних красунь, відразу телефонуйте на спецлінію "102".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (7)
  • Val Val
    23 роки ставлю штучну ялинку, нема чого нищити природу. Ганьба!
    Коля reply Val Val
    Це відповідь зазомбованого пропагандою виробників штучних ялинок. Доведено, що для виробництво одної штучної ялинки знищуєть природи в вигляді шкідливих викидів незрівняно більше ніж втрати від вирубування СПЕЦІАЛЬНО для цього вирощеного деревця!
    йол reply Коля
    щоб то деревце виросло треба неодин рік а спеціальних мало половину без дозолів рубають
  • Володя ну ти не чемний=))
  • Володя ну ти не чемний=))
  • Володя ну ти не чемний=))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Жителю Тернопільщини загрожує 5 років в'язниці за поширення інтимних відео колишньої дружини 21:05 Жителька Тернопільщини втратила близько 135 тисяч гривень через шахраїв 20:49 Графік відключення світла в Тернополі та області: на 3 січня будуть обмеження для промисловості та бізнесу 20:00 Майже три мільйони передбачили на охорону адмінбудинку обласної ради Від читача 12:52 Програма "Власна справа": з 01 січня 2026 року збільшено розмір грантів 19:00 Водохреще 2026: де тернополяни зможуть пірнути в ополонку та яких правил варто дотримуватися 18:15 Затримання у центрі Чорткова: що відомо 18:07 Офіційний курс долара зріс на 12 копійок 17:30 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 17:00 «Зірка надії»: у Тернополі відбудеться благодійна коляда на підтримку військових 16:25 Кусані рани та алкогольне сп'яніння: у лікарню потрапила 16-річна дівчина після святкування Нового року 16:00 Переглянуть вирок ветерану, якому присудили позбавлення волі за побиття муніципального інспектора 15:30 Уряд затвердив порядок реалізації Програми медичних гарантій на 2026 рік 15:00 Резерв+ тимчасово не працюватиме: як уникнути проблем під час перевірки 14:13 Конфлікт у центрі Тернополя. Молодиків забирала поліція (оновлене) play_circle_filled 13:58 Буданова призначать керівником Офісу Президента України. Як вам таке рішення? (опитування) 13:15 Збитки майже на 4 мільйони: майстра лісу засуджено за підробку документів та незаконну вирубку дерев 12:41 Змінили розклад руху автобусних маршрутів №32 та №40 12:10 Водій під наркотиками вчинив аварію на Білогірській 12:00 У Тернополі відбулася урочиста академія до 117-ї річниці від дня народження Степана Бандери
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up